Dalia


Czy w komplecie bielizny damskiej można umieścić jednocześnie elegancję, seksapil i komfort? Odpowiedzą jest Dalia, firma, która spełnia oczekiwania kobiet w każdym wieku, niezależnie od figury. Bielizna damska Dalia stała się marką i klasą samą w sobie. Nie tylko zadowala kobiety nowoczesne, która chcą połączyć elegancję i komfort, lecz także kobiety bardzo wymagające, stawiające na szyk i zmysłowość na pierwszym miejscu.

Biustonosze Dalia urzekają przede wszystkim swoim kunsztem wykończenia. Pojawiająca się tu zmysłowa delikatność podkreśla same kobiece atuty, a jednocześnie potrafi spełnić wymagania trudnego biustu. Bielizna bardzo dobrze przylega do ciała, ale nie ogranicza ruchów. Dzięki szerokiemu pasowi pod biustem i prawidłowo skonstruowanym ramiączkom, biust jest zawsze na miejscu i idealnie nadaje się dla Pań, mogącymi pochwalić się obfitymi piersiami. Tak solidne wykonania bielizna damska nie traci na elastyczności, a przez to może służyć nam bardzo długo. Sekretem firmy jest zastosowanie włókien Merylu, które nie tylko zapewniają delikatność całej konstrukcji, lecz także nie powodują podrażnień. Niesamowite jest to, że biustonosze są tak wygodne, że zupełnie nie czujesz ich na sobie. Nosząc bieliznę damską Dalia, czujesz się po prostu magicznie. Uniwersalna oferta jest kolejną zaletą. Obwód zaczyna się od 60 cm, a kończy na 100 cm. Co więcej, największa miseczka to M!

Różnorodność Dalii jest zauważalna przede wszystkim w modelach i konstrukcjach. W naszej kolekcji znajdziesz bardotki, biustonosze miękkie i pół usztywniane, usztywniane, push-up, ale także specjalistyczny – sportowy. 

W sprzedaży posiadamy również Bieliznę na specjalne okazje firmy Obsessive a także bieliznę nocną firmy Donna oraz koszulki i halki marki Mewa .
Biustonosze o małych obwodach i miseczkach Polskich marek Nipplex, Konrad Ava.
Akcesoria bielizniarskie. 
Akcesoria pończosznicze frim Gabriella, Lores. 
Bizuterię firmy Dublon. 
Oferujemy profesjonalny dobór biustonoszy, przez Panie do tego przeszkolone.

Powrót

Oceń nas