John Burg

John Burg
New Zealand Burger Story
JOHN BURG to marka sieci restauracji, które serwują znakomite jakościowo burgery i steki z wołowiny Black Angus.Nowa Zelandia to kraina czystych łąk, świeżego powietrza oraz przyjaznych, ale silnych ludzi. Jakość, która z tego wypływa jest wizytówką John Burg. 

Co warto wiedzieć o John Burg?
Black Angus Finest Quality.
100% wołowiny w John Burg to najbardziej wołowa wołowina z krów rasy Black Angus. Odkryj jej wyjątkowy smak w naszych stekach i burgerach. 

John Burg Quality Certificate.
Chcemy, byś miał pewność, że steki i burgery w John Burg są przygotowywane specjalnie dla Ciebie, z najlepszych produktów i z należytą starannością. Podpis Szefa Kuchni na certyfikacie jest naszą gwarancją. 

Open Formula.
To wyjątkowa oferta John Burg, która pozwala Ci samemu decydować o wyborze dodatków obiadowych; jakie chcesz i ile chcesz. Zamów u kelnera danie w Open Formula, a kiedy zapali się lampka na Twoim stole (pager) odbierz zamówienie i skorzystaj raz z naszego baru z ciepłymi i zimnymi dodatkami.

System Obsługi.
W John Burg to Ty decydujesz, czy wolisz swobodę wyboru, którą daje Open Formula, czy komfort podania do stołu. Nie musisz czekać na obsługę, aby uregulować rachunek – wystarczy, że na koniec podejdziesz do kasy i wskażesz numer stolika. Zasady zasadami, ale jeśli masz specjalne życzenia to śmiało powiedz nam o tym, a jeśli masz wątpliwości pytaj. 

Sport w John Burg.
Jeśli również uważasz, że SPORT to nie tylko CO, ale również Z KIM i GDZIE to w John Burg znajdziesz idealne miejsce, aby z przyjaciółmi obejrzeć najważniejsze mecze. I bez względu na wynik tutaj zawsze jesteś Zwycięzcą.

Zapraszamy do John Burg w godz. 10:30 do 21:00 od poniedziałku do czwartku.

Od piątku do soboty restauracja czynna do godziny 22:00.

W niedziele od 10:30 do 21:00.

W niedziele niehandlowe od 12:00 do 20:00.
Galeria zdjęć

Powrót

Oceń nas