Subway

Z ponad 34,000 lokalizacji w 98 krajach, marka SUBWAY® jest największym franchisingiem kanapkowym, a także stała się liderem międzynarodowego rozwoju w branży restauracji szybkiej obsługi.
Wraz z otwarciem restauracji SUBWAY® na środkowowschodniej wyspie należącej do Bahrainu w grudniu 1984, marka po raz pierwszy wyszła poza Stany Zjednoczone.

Gdziekolwiek są zakładane restauracje SUBWAY®, główne menu pozostaje w zasadzie takie samo - z pewnymi kulturowymi wyjątkami i odmianami religijnymi. Obieżyświaty mogą się spodziewać takiej samej jakości składników, niezależnie od tego, jaki kraj odwiedzają. Rozkoszuj się 30-cm kanapką z piersią indyka i wyborem różnych warzyw i dodatków podawanych na pieczywie wypiekanym w restauracji na Jamajce, potem leć do Nowej Zelandii i zamów tę samą 30-cm kanapkę z piersią indyka!

 

Naszym celem, w każdej restauracji SUBWAY®, jest oferowanie wysokiej jakości produktu, który jest specjalnie przygotowywany zgodnie z gustem klienta. Twoja kanapka SUBWAY® jest świeżo robiona na Twoje zamówienie i dokładnie w taki sposób w jaki sobie zażyczysz. Pieczywo jest pieczone na miejscu, w restauracji, przez cały dzień. Świeże warzywa są kupowane u lokalnych dostawców, a szeroki wybór wędlin uzupełnia gama naszych specjalnych sosów i przypraw. Każde zamówienie jest przygotowane na Twoich oczach.

 

Dlaczego nasze kanapki są takie dobre?


  • Codziennie świeży chleb własnego wypieku.
  • Chleby o różnych smakach wspaniale wyglądają i smakują.
  • Każda kanapka robiona na zamówienie w obecności klienta.


Jak to działa?

Kiedy odwiedzasz naszą restaurację pierwsze co musisz zrobić, to zdecydować się na jeden z czterech rodzajów pieczywa, które wypiekamy codziennie na miejscu.

Wybierać możesz spośród pieczywa jasnego i ciemnego oraz z posypkami. Drugim etapem jest wybór rozmiaru kanapki: 15 czy 30 cm. Nasz artysta kanapkowy przekroi pieczywo na twoich oczach i skomponuje kanapkę zgodnie z Twoimi życzeniami.

Następnie musisz zdecydować się na rodzaj kanapki. Masz do wyboru szeroką gamę składników zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich. Istnieje mnóstwo kombinacji po to, abyś mógł smakować to, co lubisz najbardziej.

Na zakończenie decydujesz z jakim dressingiem i przyprawami ma być podana kanapka. Jeśli jeszcze nie wiesz, który z sosów jest najsmaczniejszy, nasi pracownicy pomogą Ci w dokonaniu właściwego wyboru.


To właśnie dlatego Subway liczy sobie tysiące klientów na całym świecie.

Wiedzą oni bowiem jaką kanapkę mogą wybrać, i że zostanie ona przygotowana na ich oczach.

Gdy tylko skosztujesz kanapki Subway nie będziesz chciał spróbować żadnej innej...

Powrót

Oceń nas