Sephora


Sephora, to unikatowa marka, swój sukces zawdzięcza bardzo wymagającej polityce firmy: priorytetowemu traktowaniu jakości, obsługi Klienta i kreatywności. Sephora to dbałość o każdy szczegół i wyróżniająca się estetyka każdej perfumerii, która znalazła uznanie zarówno w oczach Klientów i branży detalicznej. W ofercie luksusowe kosmetyki i akcesoria, między innymi takich firm jak Dior, Guerlain, Givenchy.
 
Koncept naszych Brow Barów jest wyjątkowy. W Brow Barze Benefit możesz mieć szybki, bajeczny i natychmiastowo upiększający serwis regulacji brwi!
 

Każdy serwis zaczyna się od konsultacji i sesji "brow mappingu", żeby uzyskać najlepszy kształt brwi, dopasowany indywidualnie do każdej twarzy.

Nasz potrójnie fantastyczny serwis - henna, wosk i pęsetka przygotuje Twoje brwi na wybieg. Barwienie doda brwiom głębi, wosk stworzy kształt, a pęseta doprowadzi wszystko do perfekcji! W mgnieniu oka nasza Brow Ekspertka sprawi, że staniesz się piękna i zadbana! Potraktuj to jako zasłużoną chwilę tylko dla Ciebie i Twojej urody podczas zabieganego dnia. Wpadnij na chwilę po efekt WOW! Nie musisz się umawiać.
 

 
Galeria zdjęć

Powrót

Oceń nas