Wydarzenia

Wystawa "KOCIAKI W CZERNI"

20.05 - 15.06.2024

„KOCIAKI W CZERNI”  NIE KUPUJ. ADOPTUJ

Od 20 maja na poziomie +1, obok John Burg/TkMaxx znajdziecie wystawę, która przedstawia portrety 5 WSPANIAŁYCH DO ADOPCJI.

Przed Wami KOCIAKI W CZERNI, agenci do zadań specjalnych: mruczenia, miziactwa, przytulactwa. BENEK, UREK, TANIA, SIR PIANKA I ALICJA. To miniaturowe czarne pantery, zwinne i energiczne.

Czy wiecie, że czarne koty mają najmniejsze szanse na adopcje? Dlatego wspólnie ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach startujemy z akcją „CATS IN BLACK”.

ADOPTUJ CZARNEGO KOTA. KUPOWAĆ TO GŁUPOTA.

Statystycznie czarne koty mają najmniejsze szanse na adopcję. Ten fakt dziwi tym bardziej, że pupile w tym kolorze są najzdrowsze, a poza tym wyróżnia je nienaganny styl - przecież czarny nigdy nie wychodzi z mody. We współpracy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierzaków w Dyminach, Galeria Echo przygotowała wystawę, podczas której można zapoznać się z profilami 5 kotów w kolorze „black”, które szukają swojego domku „na zawsze”. Warto zostać superbohaterem i zaprzyjaźnić się z Czarnym Kotem. Wreszcie ten bajkowy udowadnia, że może on mieć supermoce.

 

KIELCE! KARMIMY GŁODNE BRZUSZKI?

22 maja na naszym profilu na Facebooku startuje akcja wsparcia dla schroniska w Dyminach.

Wy dajecie łapkę w górę i jest to dla nas sygnał, że jesteście za wrzuceniem 1 zł do puszeczki dla kociaka bezdomniaka. W ten sposób, wprost w kocie łapki, trafią puszki i saszety.

 

*maksymalna kwota darowizny Echo Kielce na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dyminach wynosi 1500 zł.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych bohaterach, zachęcamy do kontaktu ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach >> https://schronisko-dyminy.pl/

 

Dzień dziecka, opis atrakcji – Biedronka i Czarny Kot - >> Dzień Dziecka w Galerii Echo!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas