Wydarzenia

Eko Plac Zabaw - Zero Waste

12.04 - 13.04.2024

Z przyjemnością informujemy, że w Galerii Echo Kielce rusza budowa pierwszego w Regionie placu „Eko Plac Zabaw – Zero Waste”. Plac ma być miejscem wyjątkowym, stworzonym dla dzieci, przy udziale dzieci.

Planujemy zorganizować strefę, która skonstruowana zostanie z niepotrzebnych przedmiotów domowych czy szkolnych. Wszystkie wykorzystamy do zbudowania konstrukcji oraz poszczególnych stref edukacyjnych, związanych z zabawą i doznaniami sensorycznymi.

Zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne do wspólnych EKO DZIAŁAŃ! Urządzamy zbiórkę materiałów, z których stworzymy tę wyjątkową strefę.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy i pomocy przy powstaniu tego wyjątkowego projektu. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce przedmiotów. Materiały możecie Państwo przynieść i wrzucić do koszy, ustawionych przy fontannie, na poziomie -1 w dniach 12-13 kwietnia br.

Materiały użytkowe, które zbieramy to: nakrętki, puszki konserwowe, akcesoria kuchenne czyt. talerze, łyżki, miski, sztućce, wytłaczanki, piłki, kosze na śmieci, miski plastikowe, miski metalowe, małe krzesełka przedszkolne, kamyczki, donice, zabawkowe instrumenty.

Jedyny warunek - zebrane przedmioty muszą być czyste.

 

Dla pierwszych 50 osób, które przyniosą odpady na zbiórkę, każdego dnia przewidujemy małe upominki.

Do wsparcia naszego projektu angażujemy mieszkańców, placówki edukacyjne oraz ekspertów specjalizujących się w ekologii, działaniach sensorycznych oraz projektowaniu przestrzeni.

Już teraz chcielibyśmy zaprosić Państwa do odwiedzenia Eko Placu Zabaw Zero Waste w dniach od 18 maja do 15 czerwca oraz do zaangażowania się w nasz wspaniały projekt.

Po zakończeniu akcji w Galerii Echo ekologiczny plac zabaw zostanie przekazany wybranej placówce w naszym mieście.  

Wierzymy, że wspólnymi siłami stworzymy obszar, który wpłynie pozytywnie na wszystkich uczestników i zostanie zapamiętany na długo!

Gdyby pojawiły się pytania co do zasad akcji, jesteśmy do dyspozycji. Zapytania prosimy kierować na adres zamowienia@x-5.pl lub telefonicznie pod numer 501 700 174.


Powrót
Oceń nas