Wydarzenia

Malowana Niedziela!

24.03 - 24.03.2024, 12:00

To już tradycja, że przed Świętami Wielkanocnymi kieleccy znani i lubiani - gwiazdy, artyści i sportowcy spotykają się w Galerii Echo, aby pomóc w słusznej sprawie.

Akcja organizowana przez Galerię Echo i redakcję Echa Dnia już po raz kolejny miała na celu wywołanie uśmiechu na dziecięcych buziach.  W tym roku udało się zebrać ponad 26 tysięcy złotych, które trafiły do podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w Kielcach oraz podopiecznym Fundacji Jesteśmy Blisko.

Akcja malowania pisanek na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń charytatywnych w naszym mieście. W ten sposób Echo Dnia, Galeria Echo w Kielcach  i znane osoby z naszego regionu chcą w przedświąteczny czas włączyć się w pomoc najbardziej potrzebującym. Malowanie, wyklejanie czy wydrapywanie pisanek to co roku najpopularniejsze metody dekorowania wielkanocnych jaj. Czym znani zaskoczą nas w tym roku i czyja pisanka osiągnie na licytacji najwyższą cenę, przekonamy się już za kilkanaście dni.

24 marca na czerwonej scenie (poziom -1) w Galerii Echo w Kielcach, w godzinach 12-16, każdy będzie mógł wylicytować pisankę ozdobioną przez znane osoby oraz osobiście wziąć udział w plastycznej zabawie.

Przyłącz się i wesprzyj, bo razem możemy więcej!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas