Wydarzenia

Spotkanie autorskie z Weroniką Marczak!

24.02 - 24.02.2024, 12:00

W dniu 24 lutego od g. 12.00 zaprosiliśmy klientów Galerii Echo na spotkanie autorskie z Weroniką Marczak, której sagę „Rodzina Monet” czytają tysiące nastolatków. Pisarka po raz pierwszy odwiedziła Kielce i zawitała do Księgarnie Świat Książki w Galerii Echo Kielcach.

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz autorka serii Rodzina Monet. Weronika rozpoczęła swoją literacką podróż w Hiszpanii, gdzie powstał pierwszy tom jej serii. Przez wiele godzin spędzanych z laptopem, przy czarnej kawie i czekoladowym croissantem w jednej z barcelońskich kawiarni, zaczęła kształtować swój niezwykły talent literacki.

Następnie Weronika przeniosła się do Wiednia, gdzie podjęła pracę w branży krypto, kontynuując równocześnie swoją pasję do pisania. Jej życiowa podróż jest pełna inspirujących doświadczeń, podróży i fascynacji kulturą oraz językami. Ponadto, jako miłośniczka kuchni wegetariańskiej, dzieli się z czytelnikami swoimi pasjami i zainteresowaniami. Autorka opowiadała o procesie twórczym pisarki oraz przyszłych projektach literackich.

Spotkanie było doskonałą okazją, aby poznać autorkę osobiście, zadać pytania i czerpać inspirację z jej niezwykłej historii życia i pisarskiego rozwoju.

Od godz. 12:00 Autorka rozdawała autografy na czerwonej scenie, poziom -1.

Książki Werki znajdziesz tutaj https://cutt.ly/ZwVCxpgj





Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas