Wydarzenia

ECHO SERWUJE NAJLEPIEJ

31.01 - 31.01.2024

ECHO SERWUJE WSZYSTKO JAK NA TACY

Oryginalny design to to, co zdecydowanie definiuje nową przestrzeń restauracyjną w Galerii Echo. Liczba miejsc siedzących zwiększona o prawie połowę, wielkoformatowe grafiki wzbogacone o lokalne akcenty, oryginalne stoliki oraz gadżety drogowe w strefie gastronomicznej. Wszystko w miejskim stylu.

ZJEDZMY COŚ NA STREECIE

Klimat miasta. Ronda, sygnalizacja świetlna, przejścia dla pieszych, studzienki, busik i  przystanek autobusowy, na którym warto się zatrzymać. To nie opis miasta, ale strefy „FOOD street”, czyli odrestaurowanej strefy gastronomicznej. Wystrój i dobór elementów we wnętrzu mogą zaskakiwać, ale w nowej strefie food court nie ma przypadków. Przedmioty otrzymują tu nowe funkcje, i tak: mikrobus barkas staje się dodatkowym punktem sprzedaży lub miejscem na zjedzenie posiłku,  fotele samochodowe pełnią funkcję restauracyjnych siedzisk, a kawę można wypić siedząc na wysokim krawężniku przy jednym z rond. W Galerii Echo czuć puls miasta. Projektując przestrzenie nawiązujące do miejskiego klimatu nie zapomniano o kieleckich „smaczkach”.

BARDZIEJ KIELECKO JUŻ NIE BĘDZIE

KIELCE WJEŻDŻAJĄ OSTRO

Mocnym akcentem podkreślającym lokalny charakter jest kultowa SHLka „made in Kielce”. Wyprodukowany w 1964 roku model motocykla podkręca design przestrzeni użytkowej. Projektanci zadbali o każdy detal. Nawet włazy studzienek sygnowane są herbem Kielc. Na kuchni i wystroju w Galerii Echo nikt się nie przejedzie!

Nowa strefa to również funkcjonalność. Zwiększona o ok 50% ilość miejsc siedzących, dodatkowe oświetlenie led, miejsca do parkowania dziecięcych wózków, duże stoły typu „common table” dla grup czy rodzin, wielofunkcyjne elementy sprawiają, że FOOD street to inwestycja „dla każdego”, która zostanie doceniona nie tylko przez miłośników dobrego designu i dobrej kuchni. Jedno jest pewne - jeśli ktoś jest „wyjadaczem na mieście” to jest to Galeria Echo. 

Wpadajcie zobaczyć to sami!
Zapraszamy!


Powrót
Oceń nas