Wydarzenia

Echo-Loteria!

08.05 - 27.05.2023, 09:00

8 maja stratujemy z Echo-Loterią, podczas której klienci Galerii Echo będą mieli okazję wygrać nagrody. W puli mamy ok. 1000 nagród, w kwocie ponad 60 000 zł!!!

 Jak zdobyć nagrody? 
Wystarczy, że zrobisz zakupy w Galerii Echo w dniach 8 - 27 maja za minimum 20 zł na jednym dowodzie zakupu (z wyłączeniem sklepów, produktów i usług wykluczonych z konkursu - szczegóły w regulaminie) i zarejestrujesz paragon w aplikacji KLUB GALERII ECHO w zakładce "Loteria". Po poprawnej rejestracji otrzymasz min. 1 szansę za zarejestrowany paragon. Maksymalnie za jeden paragon możesz otrzymać 6 szans (paragon o wartości min. 250zł). Po otrzymaniu szansy naciśnij klawisz OK GRAM w zakładce loteria. Zdrap wirtualną zdrapkę, która pojawi się w twojej aplikacji. Po zdrapaniu zdrapki, będziesz wiedział, czy wygrałeś jedną z nagród natychmiastowych. Nagrodę odbierzesz w Punkcie Obsługi Loterii na czerwonej scenie. Wszyscy uczestnicy loterii, którzy zarejestrowali choć 1 paragon w trakcie trwania loterii wezmą udział w losowaniu Nagród Specjalnych 30 maja. Nagroda Specjalna to karta przedpłacona do realizacji w sklepach galerii o wartości 1000 zł!

Każdy uczestnik może zarejestrować maksymalnie 5 paragonów z jednego dnia, a wciągu trwania całej loterii maksymalnie 30 paragonów.

UWAGA! Zachowaj paragon do weryfikacji w punkcie obsługi loterii. Warunkiem odbioru nagrody jest okazanie zarejestrowanego paragonu.

Pobierz aplikację KLUB GALERII ECHO: 
Android [klik] lub iOS [klik], wersja webowa na stronie [klik] i korzystaj!

Szczegóły w regulaminie dostępnym w Punkcie Obsługi Konkursu na poziomie -1 przy czerwonej scenie oraz w aplikacji Klubu Galerii Echo.

 Regulamin PDF

 

Zapraszamy!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas