Wydarzenia

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29.01 - 29.01.2023, 14:00

Niezwykle emocjonujący 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Echo!

Co to był za finał!

Dokładnie 36 050 zł udało się zebrać w trakcie wczorajszej licytacji w Galerii Echo na rzecz 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po raz kolejny Galeria Echo zagrała  dla wszystkich - małych i dużych w walce z sepsą!

Wszystko dzięki wsparciu wspaniałym i hojnym sercom klientów zgromadzonym przy orkiestrowej scenie, których dodatkowo podgrzewał duet – Aleksandra Wróbel i Daniel Wieleba oraz występy artystyczne.

Największą wartość uzyskał mercedes na akumulator i pilota. Może rozwinąć zawrotną prędkości 5km/h. Garażowany na Targach Kielce, przekazany na licytację w Galerii Echo gdzie uzyskał wartość 2500 zł. 

Tradycyjnie hitem licytacji były przedmioty przekazane od Industria Kielce  - piłka z autografami zawodników wylicytowana za 1100 zł - oraz profesjonalny kij bilardowy od Kieleckiego Klubu Bilardowego wylicytowany za 700 zł.

Licytacja trwała do g. 20.00 do ostatniego przedmiotu. Klienci nie szczędzili i licytowali vouchery, maskotki, samochody z pełnym bakiem, torty, pierniki, biżuterię, vouchery do restauracji, karty na stok narciarski, masaże, zestawy kosmetyków, obrazy, książki, treningi, zabawki dla dzieci a nawet przyczepę kempingową na weekend.

Gorące podziękowania składamy na ręce wszystkim naszym przyjaciołom i partnerom: Agencji reklamowej Blues Brothers, TEB Edukacja, Get Car, Hotelowi Przedwiośnie, Klubu Karate Kyokushin "Chikara", ZK Motors, Kieleckiego Klubu Bilardowego, zespołowi Industria Kielce, Świętokrzyskiego Klubu Tańca i Tańca sportowego Jump, Kieleckiego Teatru Tańca, Kieleckiego klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez braci Kęćko, Szkoły akrobatyki powietrznej Magifly, Sabat Krajno - Park Rozrywki i Miniatur, Kieleckiego Stowarzyszenia Motocyklistów CK Riders, DAP akademia piłkarska, Browar Korona -Kielecki Browar Restauracja, Agencja Impresja, Świętokrzyskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Agencji kreatywnej PRODUCER, Dobra Firma Zdanowski oraz prowadzących Aleksandry Wróbel i Daniela Wieleby oraz wielu, wielu innym.

Dziękujemy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Kielcach, redakcji Echa Dnia, Radiu Eska i Supernova za współorganizację, opiekę medialną i wsparcie reklamowe akcji.

Licytacje nie odbyły by się bez cennego wsparcia sklepów mieszczących się w Galerii Echo m.in.: MK Bowling, KFC, Cukiernia Sowa, Piekarnia pod Telegrafem, Wojas, Douglas, Grycan, Kontigo, Way to Beauty, Galeria Zabawek, Raj Urwisa, Komfort, Medicine, Wojas, mbank, Super Pharm, Luxury Fashion, Costa Coffee, Okaidi.

Całkowity dochód z licytacji został przeznaczony na wsparcie 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023r.

Gramy razem do końca świata!

 
Dołóż cegiełkę od siebie!
Zrób zakupy na łączną kwotę co najmniej 100 zł, zarejestruj paragony w Aplikacji Klub Galerii Echo i przekaż cegiełkę 5 zł na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pamiętaj, aby zamówić nagrodę-cegiełkę w aplikacji. Pobierz aplikację Android [klik] lub iOS [klik], wersja webowa na stronie [klik] i pomagaj!
 
Podczas Wielkiego Finału, Wojewódzki Szpital Zespolony realizował nieodpłatne badania takie jak: pomiar ciśnienia, czy cukru na stanowisku w pobliżu czerwonej sceny.
 

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. 

Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło z jej powodu. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów.

Dla przeżycia chorego, u którego wystąpiła sepsa, kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia - optymalnie w ciągu pierwszej godziny. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 proc. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. Więcej przeczytasz tu: www.wosp.org.pl

W niedzielę o g. 20:00, na zakończenie wszystkich licytacji, na ostatnim poziomie parkingu odbyło się niesamowite światełko do nieba w formie pokazu laserowego. 


Scenariusz wydarzenia:

14.00
- Powitanie
- WOPR - pokaz udzielania pierwszej pomocy
- Kielecki Teatr Tańca - pokaz taneczny
- Licytacje
- CK Riders - pokaz motocyklowy
15.00
- Licytacje
- DAP - akademia piłkarska - pokaz młodych piłkarzy
- Klub Karate Kyokushin "Chikara" - pokaz karate

- Licytacje
16.00
- Piotr Restecki - mini koncert gitarowy
- Kielecki Klub Sportowy Karate - pokaz karate
17.00
- Licytacje
- Dagmara Lubera - śpiew
- Świętokrzyski Klub Tańca i Tańca Sportowego Jump
- Licytacje
18.00
- Magdalena Tyrała - śpiew, piosenki Anny German
- Krzysztof Korban - akordeon
19.00
- Licytacje
- Pokaz tańca na wstęgach - szkoła akrobatyki powietrznej Magifly
- Licytacje
20.00
- Światełko do nieba - pokaz laserowy

Występy, wykonawcy, prezentacje:

- prowadzenie/licytacje: Aleksandra Wróbel, Daniel Wieleba/TV Polsat
- Kielecki Teatr Tańca
- Piotr Restecki
- Kieleckie Stowarzyszenie Motocyklistów CK Riders
- Świętokrzyski Klub Tańca i Tańca Sportowego Jump
- Stowarzyszenie Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
- DAP - akademia piłkarska
- Kielecki Klub Sportowy Karate Kyokushin
- Klub Karate Kyokushin "Chikara"
- Dagmara Lubera
- Magdalena Tyrała
- Krzysztof Korban
- Szkoła akrobatyki powietrznej Magifly

Gorąco zapraszamy do udziału w akcji, bo pomaganie jest fajne!

 

 

Partnerzy medialni:

Partnerzy akcji:

Partnerzy zewnętrzni: 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas