Wydarzenia

Wejdź do akcji... ferie w Galerii Echo!

01.02 - 04.02.2023, 11:00 - 19:00

Odwiedź świat zaradnych bohaterów - Boba Budowniczego oraz Strażaka Sama! 

Od 30 stycznia do 4 lutego zapraszamy do Galerii Echo na spotkanie z Bobem Budowniczym oraz Strażakiem Samem w ich siedzibach! Bohaterowie mają przybliżyć dzieciom świat maszyn, narzędzi oraz pracy jaką pełnią strażacy poprzez dobrą zabawę. Chcemy również promować aktywność fizyczną, dobre wzorce do naśladowania, kooperacyjne zachowanie wśród dzieci, a jednocześnie zapewnić mnóstwo uśmiechu i radości całej rodzinie. Uścisk tak pozytywnych bohaterów będzie największą nagrodą dla młodych poszukiwaczy wiedzy oraz przygód!

Na naszych małych gości czekają emocjonujące zadania do wykonania. Aby otrzymać nagrodę Boba Budowniczego weź linijkę i zmierz cegłę, klucz oraz pędzel, które ukryte są na stanowiskach. Żeby stać się Małym Kadetem trzeba będzie odstawić wóz strażacki do remizy, poznać wszystkie numery alarmowe, a także dopasować elementy wyposażenia wozu strażackiego. Zbierz trzy pieczątki i udaj się po odbiór nagrody. Każde dziecko może odebrać tylko jeden upominek, a ich ilość jest ograniczona.

Wystawa składa się z kilku stanowisk o charakterze edukacyjnym. Na najmłodszych czekać będą dyplomy, gdzie za zdobycie wszystkich pieczątek przeznaczona będzie nagroda.

W programie m.in.:

  • Strefa Foto - zrób sobie pamiątkowe zdjęcie z naszymi zaradnymi bohaterami.
  • Warsztat Boba - na tym stanowisku dzieci będą mogły zapoznać się z narzędziami i naprawiać zlew.
  • Mega Gra - dzieci rzucają ogromną kostką, liczą ile oczek wypadło i tyle skaczą pól.
  • Wyścigi Koparek - zostań najlepszym operatorem koparki!
  • Wóz strażacki - Remiza - stanowisko z torem dla wozów strażackich. Jazda  autem zapewni dzieciom autentyczne doznania z bycia strażakiem. Zadanie nie jest łatwe. Mali strażacy muszą odprowadzić wóz strażacki do remizy.
  • Zaalarmuj bohatera - poznaj najważniejsze numery telefonu i zapanuj nad sytuacją. Gra multimedialna, w której mali uczestnicy zabawy będą musieli zdecydować, które służby alarmowe zawiadomić w konkretnej sytuacji, np. pożaru lub wypadku.
  • Akademia Małego Strażaka - stanowisko wyposażone w makietę kreatywną. Na makiecie, we właściwym miejscu, umieszczane zostaną poszczególne elementy wyposażenia wozu strażackiego. Każda część określana będzie poprawnym nazewnictwem i wytłumaczone zostanie do czego jest wykorzystywana.

Animacje na stanowiskach trwają nieprzerwanie w godzinach 11-19.

Dla użytkowników aplikacji Klubu Galerii Echo - niesamowita możliwość odebrania nagrody licencyjne! Zamieniaj Echocenty np. na kask strażaka Sama lub puzzle z Bobem Budowniczym. Drużyno bierzmy się do zabawy!

Zapraszamy od 30 stycznia do 4 lutego. Przyjdź, wejdź do akcji i baw się z ulubionymi bohaterami!

 

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas