Wydarzenia

Nowe kolekcje w Galerii Echo!

05.10 - 30.11.2022, 09:00

... nowe znajomości, nową szkołę, ciekawe wyzwania, wypróbowanie nowego stylu?

To dobry moment, żeby przygotować się na jesienny sezon!

W sklepach odzieżowych uzupełnicie garderobę na nadchodzące, chłodniejsze dni. Jeśli szukacie ubrań lub zabawek dla Waszych pociech na jesienne popołudnia, zajrzyjcie do sklepów z artykułami dla dzieci. Buty z poprzednich lat nie dadzą rady przetrwać kolejnych deszczowych dni? W takim razie zapraszamy Was do salonów z obuwiem i galanterią. A jeśli szafa jest już skompletowana, to warto pomyśleć o szykownych dodatkach - wtedy warto odwiedzić stoiska i sklepy z akcesoriami.

Jesień kojarzy się też z przygotowaniem pysznych przetworów na zimę. Jeśli więc planujecie zakup nowego sprzętu lub szukacie ciekawych książek i planszówek na jesienne wieczory, to w tym wszystkim pomogą sklepy z multimediami, rtv i agd. Domowe zacisze może mieć jeszcze przyjemniejszy klimat w odnowionej aranżacji, w Galerii Olimpia znajdziesz wszystko dla domu, żeby wprowadzić ciepły nastrój kiedy na zewnątrz zrobi się chłodniej.

Przy zmianie temperatur zadbaj o swoje dobre samopoczucie. W naszych salonach czeka na Ciebie mnóstwo produktów dla zdrowia i urody, przyjdź i dobierz dla siebie odpowiednią pielęgnację. Sport też będzie świetnym pomysłem, dobierz wygodne ubrania i sprzęt w naszych sklepach sportowych.

A jeśli zakupy masz już za sobą, to zrelaksuj się przy pysznym jedzeniu lub dobrej kawie i ciastku w kawiarniach i restauracjach.

Zapraszamy!


Powrót
Oceń nas