Wydarzenia

Kiermasz książek

10.09 - 10.09.2022, 15:00 - 19:00

Kielecki oddział Fundacji Mam Marzenie serdecznie zaprasza mieszkańców Kielc i okolic do wzięcia udziału w I edycji Kiermaszu Książek. Niektórzy twierdzą, że wszystko, co dobre, zawdzięczamy książce (jak powiedział kiedyś M. Gorki), natomiast my wierzymy, że wszystko, co w nas najlepsze, odkrywamy dzięki marzeniom naszych Podopiecznych. Nic tak nie uwrażliwia, jak otwarcie serc na potrzeby dzieci, a ich najskrytsze marzenia mają moc niezwykłą.

Wychodząc naprzeciw kolejnym fantazjom, pragniemy zachęcić Państwa do zakupu zebranych przez nas książek oraz darów otrzymanych od Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Kielcach. Zebrane środki przybliżą nas do nowych dziecięcych uśmiechów. Razem sięgniemy po następne gwiazdy na niebie, by dowieść chorym dzieciom, iż każde marzenie jest możliwe do zrealizowania.
Licząc na Państwa zainteresowanie zorganizowaliśmy szereg konkursów z nagrodami, gry i zabawy czy wspólne czytanie najpopularniejszych bajek oraz baśni. Na najmłodszych gości czekać będą tatuaże i bajkowe wzory do malowania twarzy. Jesteśmy pewni, że na naszym stoisku każdy znajdzie coś dla siebie. Spotykając się w sobotę, 10 września, nie tylko wyruszyliśmy już w drogę do szkoły, ale też dalej kroczymy śladem tego, co naszym Podopiecznym dodaje nadziei – mimo codziennego zmagania z chorobą.
Czekamy na Państwa zatem 10 września w Galerii Echo na poziomie -1, tuż obok sceny, w godzinach 15-19. Niech książki w nowym roku szkolnym nie kojarzą nam się tylko z obowiązkiem, ale też z magią wyobraźni i z tą cząstką dzieciństwa, która na co dzień uskrzydla każdego z nas. My marzymy o tym, by stale uskrzydlać małych Pacjentów cierpiących na zagrażające im choroby i dlatego Państwa wsparcie jest dla nas nieodzowne. Widzimy się już niebawem!


O Fundacji Mam Marzenie

Organizacja pożytku publicznego, która od 19 lat pomaga chorym dzieciom w spełnianiu ich marzeń. W pracę na rzecz Fundacji zaangażowani są jedynie wolontariusze, którzy poświęcają swój czas, aby jak najwięcej dzieci mogło zrealizować swoje wymarzone cele. Fundacja posiada 16 oddziałów, co pomaga w dotarciu do dzieci w całej Polsce.
Celem Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, które cierpią na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja pragnie dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezwykle ciekawych i niezapomnianych wrażeń. Realizacja marzeń pozwoli choć na chwilę zapomnieć im o cierpieniu, a także wniesie w ich życie radość oraz motywację i siłę do walki z chorobą. Od początku swojej działalności Fundacja Mam Marzenie spełniła w sumie ponad 9 tysięcy marzeń chorych dzieci.

Zapraszamy!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas