Wydarzenia

Dzień dziecka w Galerii Echo!

01.06 - 04.06.2022, 11:00 - 19:00

Niesamowita przygoda z Arcykotami czyli dzień dziecka w Galerii Echo!

Już niebawem bohaterowie rozśpiewanego włoskiego serialu animowanego 44 KOTY po raz pierwszy w historii zawitają do Naszego Centrum.

Z okazji dnia dziecka dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy niesamowitą zabawę wraz z rozśpiewaną ekipą Arcykotów. Świętować będziemy przez 4 dni, od 1 do 4 czerwca w godzinach 11-19. Fani serialu będą mieli możliwość spotkać i zrobić sobie wspólne zdjęcie z Lampo i Milady.

Serial 44  Koty ukazuje koci świat pełen zabaw, muzyki i wyśmienitego jedzenia! Dla dzieci przygotowaliśmy m.in. stanowiska animacyjne, stanowiska interaktywne, mini kino i wiele innych! Każdego małego gościa obdarujemy balonowym kotem. Podczas całej imprezy odbywać się będą tematyczne animacje i konkursy.

Będzie to wyjątkowe spotkanie pełne niespodzianek.

Podczas dnia dziecka będzie możliwość skorzystania z  rabatu  w sklepie PUMA -20% przy zakupie min. 2 szt. (szczegóły u sprzedawcy).

Wstęp  na interaktywną wystawę jest bezpłatny. 

Do dyspozycji dzieci będą poniższe stanowiska:

SCENA ARCYKOTÓW - zaśpiewaj z bohaterami - Wczuj się w rolę jednego z bohaterów bajki! Kochających publikę zapraszamy do występu na kociej scenie, gdzie zaprezentują swoje umiejętności muzyczno-taneczne

STREFA FOTO Z LAMPO I MILADY - uwiecznij swoje wspomnienia! Wpadnij do strefy foto, zapozuj z bohaterami i zachowaj wspaniałą pamiątkę, która będzie przypominać Ci o tym wspaniałym dniu!

KLUSKI MOCY BABCI PINY - na stanowisku Kluski Mocy, najmłodsi będą mogli poznać tajniki kuchni babci Piny i zdobyć jedyny w swoim rodzaju przepis na kluski mocy z pysznym makaronem. Najważniejsze, że każdy maluch otrzyma porcję klusek przygotowanych według porad Babci Piny do domu wraz z dokładnym przepisem jak wykonać do nich niezwykły sos i klopsiki.

KOCIE PRZYGODY - chwila odpoczynku po przygodach? Mamy na to rozwiązanie! Na dzieci czekać będą zwiastuny najciekawszych kocich przygód. Przyjdź do kociego kina i zanurz się w świecie 44 kotów.

GARAŻOWE MUZYKOWANIE -  zagraj z kocim klubem i dołącz do muzycznej ekipy! Zostań pełnoprawnym członkiem ekipy Arcykotów! Na dzieci czeka bardzo muzyczny punkt na mapie kociej bajki- garaż! A tam pokaz instrumentów, z których każdy skorzysta!

ZWINNY ARCYKOT - Kto jest bardziej zwinny? Weź udział w grze zręcznościowej! Udział w wielkim kocim wyścigu pomoże Ci sprawdzić, jak szybki masz refleks!

KOCIE PUZZLE - magnetyczne puzzle wieloformatowe. Przyporządkuj muzyczne instrumenty z bajki do odpowiedniego kota!  Zgadnij do, którego kota pasuje mikrofon i przyporządkuj pasujący element na tablicy!

  

Scenariusz godzinowy obowiązuje od 1 do 4 czerwca w godzinach 11:00 -19:00.

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ:

Godz. 11:00 - Powitanie, informacja o imprezie. Zapowiedź atrakcji. Zaproszenie do poszczególnych stanowisk.

Godz. 11:15, 13:15, 15:15, 17:15 - Scena Arcykotów - zaproś na scenę rodzinę i wspólnie zaśpiewajcie Wasze ulubione piosenki! Znacie czołówkę 44 kotów? Chętnie posłuchamy! Dajmy wspólny koncert! Wokalista Lampo na pewno doda Wam odwagi, spójrzcie tylko za siebie!

Godz. 11:30, 13:30, 15:30, 17:30 - Strefa Foto z Lampo i Milady -  Zapozuj na tle Lampo i Milady. Pamiętajcie na perfekcyjne oko gitarzystki Milady! Wszystkie pozy dozwolone!

Godz. 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 - Kluski Mocy Babci Piny - Wszyscy dobrze wiemy,  że klopsiki Babci Piny dają ogromną moc! Często ratują koty przed koncertem! Odbierz swoje kulki mocy i rozpocznij rodzinny koncert!

Godz. 12:00, 14:00, 16:00, 18:00 - Kocie Przygody! - zapraszamy do kociego kina, w którym zobaczycie najciekawsze kocie przygody. Emocjonujące wrażenia gwarantowane!

Godz. 12:15, 14:15, 16:15, 18:15 - Garażowe muzykowanie ! - koci garaż to najważniejsze miejsce na mapie potkań bohaterów. To tutaj koty wspólnie spędzają czas na muzykowaniu. Dołącz do nich! Wybierasz instrument perkusistki Pilou? A może w Twojej duszy grają gitarowe brzmienia? Sprawdź to!

Godz. 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 - Zwinny Arcykot - gra zręcznościowa- Zdobądź najlepszy czas w kociej zabawie Czeka na Was refleksomierz, który będzie liczył Wam czas! Weź udział w wielkim, kocim poszukiwaniu!

Godz. 13:00, 15:00, 17:00 - Kocie Puzzle! - mega puzzle -  Zgadnij do, którego kota pasuje mikrofon i przyporządkuj pasujący element na tablicy! Wiesz do kogo przyporządkować różową wstążkę na głowę?

Godz. 19:00     PASAŻ - WIELKIE ZAKOŃCZENIE I POŻEGNANIE UCZESTNIKÓW AKCJI!  

 

  • Podane w scenariuszu  gry i zabawy na placu animacyjnym mogą się różnić od przeprowadzanych w rzeczywistości. Animator dostosowuje gry do wieku dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas