Wydarzenia

Wiosna z ProfiLingua. Obudź swój język!

24.04 - 24.04.2022, 11:00 - 16:00

Wyrusz z ProfiLingua oraz Galerią Echo w niezwykłą, językową podróż w znane i nieznane!

Już 24 kwietnia zapraszamy na spotkanie, podczas którego przeniesiemy się do magicznego świata eksperymentów oraz krainy zabaw z językiem angielskim. Będziemy pobudzać wyobraźnię dzieci, a zarazem uczyć.

"PRZEDSZKOLAKI BYSTRZAKI" to ogólnorozwojowe warsztaty dla dzieci, które łączą naukę z zabawą. Dzięki angażujący zadaniom, projektom i łamigłówkom rozwijamy umiejętności matematyczne i logicznego myślenia. Poszerzamy wiedzę z przedmiotów przyrodniczych na podstawie przeprowadzonych doświadczeń, rozwijamy również kompetencje przyszłości takie jak współpraca w grupie czy kreatywne myślenie.

 

Rodzice będą mieli możliwość spędzenia czasu ze swoimi dziećmi na bezpłatnych spotkaniach językowych oraz tematycznych warsztatach.
Tym, którzy będą z nami przez całe wydarzenie otrzymają ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ W SZKOLE JĘZYKOWEJ PROFILINGUA oraz zaprosimy do gry o nagrody w Kole Fortuny.

 

Zajęcia z języka angielskiego!
W ramach prowadzonych aktywności językowej zapraszamy na lekcje języka angielskiego. Podczas których łączymy elementy świetnej zabawy z przyswajaniem w łatwy sposób umiejętności językowych. Angażujące gry i aktywności językowe, przyjazna atmosfera, doświadczeni lektorzy sprawiają, że dzieci szybko przełamują barierę językową.

 

Każdy blok warsztatowy przeplatany jest zabawą z animatorami. Naszym głównym celem jest pobudzenie rozwoju językowego wśród dzieci oraz rozwijanie kompetencji przyszłości.

Dzięki współpracy Galerii Echo i szkoły językowej ProfiLingua dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych lekcjach oraz warsztatach w godz. 11:00-16:00.

Zapraszamy!


Powrót
Oceń nas