Wydarzenia

Moja Ziemia - Mój dom

21.04 - 25.04.2022, 09:00

Moja Ziemia -  Mój dom. Event edukacyjny

22 kwietnia setki milionów ludzi na całym świecie będzie świętować Dzień Ziemi. Idea troski o niebieską planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, wieku czy innych kategorii różnicujących.

Dzieci z kieleckich przedszkoli i szkół podstawowych również dołożą swoją cegiełkę.

Wystawa prac plastycznych dzieci

W ramach obchodów Dnia Ziemi Galeria Echo zaprosiła dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Moja Ziemia-Mój Dom” polegającym na stworzeniu przez dzieci prac plastycznych pod tym samym tytułem. Każdy uczestnik otrzyma swoje własne nasiona roślin miododajnych które wspólnie z rodzicami będzie mógł posadzić w domu.

Wybrane prace zostaną odwzorowane na gadżetach jak kubki, torby czy poduszki. Spośród autorów prac zostanie ponadto wyłonionych dwóch laureatów, którzy otrzymają vouchery o wartości 200 PLN do wykorzystania w sklepie Smyk w Galerii Echo.

Na kanale Galerii Echo na FB w terminie 21-25 kwietnia obędzie się konkurs w którym Klienci wyłonią poprzez dawanie polubień pod zdjęciem, najlepszej ich zdaniem pracy, która zostanie również nagrodzona. Śledź nasz profil na FB/GaleriaEcho

Zwycięskie prace będzie można zobaczyć nie tylko na kanale FB/GaleriaEcho ale również podczas wystawy wielkoformatowej.

Wystawa prac w wielkim formacie będzie dostępna na poziomie -1 na czerwonej scenie w terminie 19-25 kwietnia.

 

Zrób zakupy i odbierz gadżety z niezwykłymi nadrukami!

Klienci Galerii Echo będą mieli możliwość odebrania takiego niezwykłego gadżetu już 23 kwietnia w g. 11-19.

Za każde zakupy za min. 50 PLN na jednym paragonie, klienci będą mogli zabrać do domu torbę lnianą, kubek lub poduszkę dekoracyjną i dołożyć swoja cegiełkę do pomocy!

Za każdy odebrany gadżet Galeria Echo wpłaci 3 zł na rzecz Fundacji Mam Marzenie i tym samym spełnimy marzenie jednego lub więcej podopiecznych.

#wartopomagać #razemmożemywięcej #dzieńziemi

 

Warsztaty ekologiczne

Wszystkie dzieci zapraszamy 23 kwietnia na czerwoną scenę na warsztaty ekologiczne. Wspólnie z animatorami będziemy dekorować gigantyczną kulę ziemską. Pokażemy technikę sadzenia roślin oraz tworzenia zabawek ekologicznych z surowców wtórnych. To będzie wspaniała zabawa!

Zapraszamy!

 

Regulamin konkursu "Moja ziemia - mój dom". PDF

Regulamin akcji promocyjnej. PDF

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas