Wydarzenia

DLA KAŻDEGO COŚ MIKOŁAJKOWEGO...

04.12 - 06.12.2021, 11:00 - 19:00

Już niebawem w naszym Centrum na dobre zagości świąteczny klimat. Piernikowe dekoracje przeniosą Was w magię Świąt Bożego Narodzenia! A wizyta Świętego Mikołaja sprawi, że uśmiech zagości na twarzach wszystkich dzieci!

 

Dlatego już 4 ale i 6 grudnia zapraszamy wszystkie dzieci małe i duże na spotkanie ze Świętym Mikołajem i Elfem Pomocnikiem! Każde dziecko otrzyma od Mikołaja słodki upominek i będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

4 grudnia wraz z Mikołajem odwiedzą nas PSOTNE ELFY i zabiorą wszystkie dzieci do Świątecznej Akademii ELFÓW na magiczne warsztaty. Z Elfami Cukiernikami dzieci będą ozdabiały pyszne, korzenne pierniczki. Piękne ozdoby świąteczne wykonają wraz z Elfami Pracusiami w Świątecznej Pracowni, a Mikołajkowe Hopsasanki z Elfem Sportowcem to niezapomniana przygoda za sprawą świątecznej gry w wymiarze XXL. Wszystkie atrakcje czynne będą w godzinach 11:00-19:00. Zbierz wszystkie pieczątki w Karcie Elfa i otrzymaj dyplom POMOCNIKA ELFA i zdobądź niespodzianki!

 

Dla każdego coś mikołajkowego...... brzmi tajemniczo?

Ale zasady naszej bombkowej zabawy są proste:

  • Zrób zakupy na kwotę min. 50 PLN w dniu 4 grudnia w sklepach Galerii ECHO i zgłoś się do Stanowiska Promocji na poziomie -1 z paragonem i zagraj o świąteczne niespodzianki!
  • Wybierz swoją bombkę z duuuużej choinki, wykonaj proste zadanie i odbierz nagrodę o którą walczyłeś.

Przygotowaliśmy ponad 300 upominków: świąteczne herbaty, kolorowe skarpety, pachnące świece i karty podarunkowe Galerii ECHO o wartości 50 PLN.

 

A na terenie Galerii Echo 4 i 6 grudnia wypatrujcie także drużynę wesołych Elfów, będzie słodko i baaaaaardzo świątecznie!

  

Nie może Was zabraknąć! Czekamy przy czerwonej scenie. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. 

Serdecznie zapraszamy.

 

Zadbaj o bezpieczeństwo w przestrzeni wspólnej!

  • Zasłoń usta i nos.
  • Regularnie myj i dezynfekuj ręce.
  • Zachowaj bezpieczną odległość 2 metrów.

 

Regulamin PDF


Powrót
Oceń nas