Wydarzenia

Jesteśmy w obiegu!

18.06 - 19.06.2021, 11:00 - 19:00

Galeria Echo wraz z marką Dafi zachęca do korzystania z butelkomatu. Za wrzucone butelki każdy otrzyma voucher na pyszną kawę lub coś słodkiego do wykorzystania w kawiarni Grycan lub Coffiko. Dodatkowo każda wrzucona butelka to 20 punktów, a 200 to już 20% rabatu na produkty Dafi.

 

Wielkie zmiany zaczynają się od małych kroków. Często nie wymagają od nas wielu wyrzeczeń, a nawet mogą ułatwić nam życie i pomóc zaoszczędzić. Dlatego Galeria Echo oraz Formaster Group, właściciel marki Dafi, zachęcają mieszkańców Kielc do recyklingu jednorazowych butelek oraz puszek. Na parkingu w Galerii Echo na poziomie -1 – już jakiś czas temu udostępniony został butelkomat. Szerokie grono klientów chętnie już z niego korzysta.

 

Recykling, jesteśmy na tak!

Galeria Echo chcąc jeszcze  bardziej przybliżyć klientom jak działa butelkomat, zaproponowała dodatkowy bonus za oddane butelki.  W ramach popularyzacji idei recyklingu wszyscy, którzy wrzucą butelki lub puszki będą mogli odebrać voucher na kawę lub ciastko do realizacji w kawiarni Grycan lub Coffiko w Galerii Echo. Dodatkowo każda wrzucona butelka to 20 punktów. 200 takich punktów to 20% rabatu na produkty Dafi.

 

Wrzuć butelkę do butelkomatu – odbierz voucher o wartości 10 zł na kawę lub coś słodkiego do kawiarni Grycan lub Coffiko w Galerii Echo. Akcja trwa w dniach 18-19 czerwca w godzinach 11-19.

Czy wiesz, że...kupując dzbanki, filtry i butelki Dafi wspierasz lokalny biznes? Fabryki Formaster (właściciela marki Dafi) mieszczą się w Kielcach i Bilczy.

Zapoznaj się z informacją na stronie Dafi, na której znajdziesz więcej informacji na temat zasad działania butelkomatu oraz prowadzonych przez Formaster Group działań proekologicznych. https://butelkomat.dafi.pl/

 

 

*Ilość voucherów ograniczona

**w akcji można wziąć udział tylko raz

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas