Wydarzenia

Poznaj świat SuperThings!

17.03 - 19.03.2021, 09:00 - 20:00

W związku z ogłoszeniem nowych obostrzeń podczas wczorajszej konferencji Ministra Zdrowia, wystawa "Poznaj świat SuperThings!" zostanie skrócona o jeden dzień. Bohaterowie SuperThings będą gościć w naszym Centrum do dnia 19 marca do godziny 20:00.

 

SuperThings czyli seria figurek kolekcjonerskich dla dzieci, są to przedmioty codziennego użytku przekształcone w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców, które ścierają się ze sobą podczas różnych przygód w Kaboom City.

Obecnie mamy 6 serie - Secret Spice w której, motywem przewodnim są akcesoria szpiegowskie.

Już wkrótce nasze Centrum opanują SuperThingsy! SuperBohaterowie i Złoczyńcy pojawią się w dniach 16-20 marca. Podczas ekspozycji miłośnicy popularnych figurek będą mogli odwiedzić mieszkańców Kaboom City, podziwiać ich niesamowite budowle oraz pojazdy i wziąć udział w dobrej zabawie. Dla uczestników zaplanowano także pamiątkowe dyplomy i upominki.

Na małych fanów SuperThings czekają strefy tematyczne nawiązujące do przygód SuperThingsów. Wystawa składa się z siedmiu niepowtarzalnych stanowisk, na których będzie można zobaczyć najbardziej popularne postacie ze świata Superbohaterów i  Superzłoczyńców w  rozmiarach XXL. To okazja dla dzieci na spotkanie z tajemniczą Enigmą, genialnym Profesorem K oraz superbohaterami – KidKazoom i RocketZing. Mali goście będą mogli również przyjrzeć się z  bliska jednemu ze Złoczyńców, Mr King’owi, który do tej pory dużo namieszał w  świecie SuperThings oraz poznać bohatera piątej serii – nieprzewidywalnego Kid Fury.

Uczestnicy wydarzenia mogą także podziwiać niesamowite laboratorium Kazoom Lab Battle oraz wieżę z wyrzutnią Power Tower Assault. Dużo wrażeń najmłodszym dostarczą również pojazdy posiadające super moce – Supercar oraz Kazoom Machine, maszyna służąca do  przekształcania dowolnych przedmiotów w Superbohaterów i Złoczyńców.

Dodatkową atrakcją ekspozycji będą dwie makiety Kaboom City, na których będzie można odnaleźć wszystkich bohaterów, a także ich pojazdy i budowle. Każdy uczestnik, który odwiedzi wszystkie stanowiska i rozwiąże zadanie konkursowe, otrzyma pamiątkowy dyplom oraz figurkę SuperThings (do wyczerpania zapasów).

Bohaterowie SuperThings będą gościć w naszym Centrum w dniach 16-20 marca codziennie w godzinach 9:00 - 20:00. Wystawa rozlokowana jest w różnych miejscach i odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Regulamin wystawy.
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas