Wydarzenia

Przełam lody i rozgrzej zmarzlucha!

08.02 - 13.02.2021, 10:00 - 20:00

Morsujesz? Pochwal się na facebooku i Instagramie jak morsowałeś w Galerii Echo i odbierz wspaniałe nagrody. Nietypowo, bo na tle góry lodowej ale na leżaku z nogami w suchym basenie. Tak można morsować tylko u Nas!

Walentynkowy InstaCorner dostępny będzie już od poniedziałku na naszej czerwonej scenie. To będzie idealna okazja do zrobienia romantycznych lub zabawnych zdjęć i podzielenia się nimi wśród znajomych.

Od 8 do 13 lutego w godzinach 10:00-20:00 klienci Galerii Echo będą mogli zrobić sobie zdjęcie w specjalnej foto strefie znajdującej się na poziomie -1. Będzie to wsypania zabawa ale również możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Razem ze startem akcji rusza konkurs na naszym profilu na Facebooku i Instagramie.

Do zdobycia będzie karta podarunkowa o wartości 300 zł oraz dwie karty podarunkowe po 100 zł każda. Klienci chcący wziąć udział w konkursie muszą zrobić sobie zdjęcie w naszej foto strefie, dodać zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowy na Facebooku lub na Instagramie z hasztagiem #morsujewgaleriiecho lub #walentynkiwgaleriiecho. W opisie podać przepis na udane Walentynki. Trzy najciekawsze przepisy zostaną nagrodzone kartami upominkowymi do wykorzystania w Galerii Echo.  Konkurs potrwa do 13 lutego do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników 14 lutego o godz. 14.00.

Ale czym są walentynki bez romantycznych spotkań we dwoje. Dlatego 13 lutego na naszej czerwonej scenie będzie można zdobyć voucher na kawę lub coś słodkiego do kawiarni w Galerii Echo. W godzinach 11-19 stanie strefa promocyjna w której będzie można wymienić paragon o wartości 30 zł na voucher o wartości 10 zł do zrealizowania w kawiarni w Galerii Echo. 

Śpiesz się voucherów jest tylko 300* Szczegóły w regulaminie.

Niech walentynkowy żar przełamie pierwsze lody!

 

Regulaminy do pobrania:
1. Regulamin promocji "Walentynki w Galerii Echo"
2. Regulamin konkursu "Twój przepis na udane walentynki"
3. Regulamin strefy "Walentynki w Galerii Echo"

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas