Wydarzenia

Znajdź swój prezent pod choinkę!

22.12 - 22.12.2020, 10:00 - 21:00

„Znajdź swój prezent pod choinkę”
Świąteczna akcja MBP w Kielcach

 

Ho! Ho! Ho! Tegoroczne święta, mimo że „wyjątkowe”, też mogą być piękne.
Święty Mikołaj pamięta bowiem o wszystkich. Szczególne miejsce w jego sercu zajmują osoby czytające książki. Postanowił więc sprawić im prawdziwą niespodziankę. Znalazł też pomocników, którzy doskonale znają potrzeby oraz marzenia czytelników – bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach. 22 grudnia pomocnicy Mikołaja rozłożą prezenty w różnych punktach Galerii Echo.

Świąteczna akcja „Znajdź swój prezent pod choinkę” to sposób na promocję książki
i Biblioteki. To również chęć bezinteresownego dzielenia się magią zbliżających się Świąt!

Każdy odwiedzający Galerię Echo w dniu 22 grudnia będzie mógł stać się szczęśliwym posiadaczem czytelniczego prezentu-niespodzianki. Wystarczy dobrze rozejrzeć się po zakamarkach Galerii. Prezenty mogą kryć się wszędzie. Być może staną się elementem dekoracyjnym wystawy sklepowej albo będą leżeć na ławeczce, na której odpocznie zmęczony kupujący. Trzeba być czujnym i mieć oczy dookoła głowy. Niespodzianka może czaić się tuż za rogiem. Początek o godzinie 10.00.

Czego należy wypatrywać? Oczywiście książek zapakowanych w ekologiczny papier prezentowy wraz z wizytówką i specjalnymi życzeniami od Biblioteki. Znakiem identyfikującym prezent-niespodziankę będzie zdobiąca go zielona gałązka oraz stempel na opakowaniu.

Szczęśliwi obdarowani mogą pochwalić się swoim prezentem-niespodzianką na profilu Facebook Biblioteki, umieszczając swoje zdjęcie z książką w komentarzach. 

O książkowe prezenty dla kielczan zadbali: Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach, Wydawnictwo Literatura, Wydawnictwo Albatros, Wydawnictwo Marginesy, Wydawnictwo Drzewo Babel, Wydawnictwo Kropka, Wydawnictwo Agora.

Wszystkim uczestnikom świątecznej akcji życzymy, aby pod choinką czekały na nich stosy wymarzonych książek!

Ho! Ho! Ho! Zaczytanych Świąt!


Powrót
Oceń nas