Wydarzenia

Baw się w strefie Kids Play i wygrywaj nagrody!

08.07 - 31.07.2020, 09:00 - 21:00

Rozdajemy nagrody za zabawę! Zapraszamy dzieci do udziału w zabawie w strefie Kids Play zlokalizowanej na poziomie -1.

Akcja adresowana jest do dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Aby wziąć udział w akcji uczestnik musi zarejestrować się w strefie Kids Play, tj. założyć konto użytkownika podając wyłącznie swój „nick” (pseudonim) i hasło.

Akcja polega na zagraniu przez użytkownika w cykl 5 wybranych gier edukacyjnych na ekranach dotykowych w strefie Kids Play. Za każdą kompletną rozgrywkę użytkownik otrzymuje punkty, które są zapisywane na jego koncie i zapamiętywane w systemie przez okres 60 dni tj. do czasu zakończenia akcji. Jednego dnia użytkownik może rozegrać w ramach akcji promocyjnej tylko jeden cykl pięciu gier, które pozwolą mu zdobyć punkty wymienne na nagrody.


WYMIANA PUNKTÓW NA NAGRODY

Punkty gromadzone przez użytkownika na koncie Kids Play podlegają wymianie na odpowiednie nagrody. Punkty, za okazaniem pobranego w strefie Kids Play kuponu z automatycznej drukarki, można wymieniać na nagrody w Punkcie Informacyjnym Galerii Echo, który znajduje się na poziomie 0, w pobliżu kina Helios.

Każdy użytkownik, na koniec rozgrywki konkursowej, może wybrać na ekranie jedną nagrodę, wydrukować kupon z ilością posiadanych punktów, a następnie wraz z kuponem zgłosić się do Punktu Informacyjnego Galerii Echo, by odebrać wybraną nagrodę.


Poszczególne nagrody posiadają następujące progi punktowe:
 

  1. Teleskop – 5000 pkt
  2. Hulajnoga – 3500 pkt
  3. Deskorolka – 2000 pkt
  4. Piłka – 1000 pkt
  5. Domino – 400 pkt
  6. Kredki – 350 pkt
  7. Jo-Jo – 300 pkt

 

Pobierz regulamin konkursu [PDF]


Powrót
Oceń nas