Wydarzenia

Bajkowa Sobota: Opowieści Wagantów

29.02 - 29.02.2020, 11:00 - 17:00

Wyrusz z Galerią Echo w niezwykłą, niezapominaną przygodę!

Nasze spotkanie odbędzie się już 29 lutego, podczas którego przeniesiemy się do magicznego świata bajek. Będziemy pobudzać wyobraźnię dzieci, a zarazem uczyć opowiadając historie o niezapomnianych przygodach.

Trupa wędrujących lalkarzy, tytułowych Wagantów, jeździ ze swoim wozem od wsi do wsi, z miasta do miasta, grając swoje opowieści dla dzieci i dorosłych.
„Opowieści Wagantów” to próba odtworzenia średniowiecznego spektaklu lalkowego. Lalki wykonane zostały z przedmiotów codziennego użytku takich jak kosze, drewniane łyżki, puchary, miotły itp. Spektakl składa się z dwóch części będących adaptacją bajek braci Grimm. Opowieściom towarzyszy muzyka grana na żywo.

Rodzice będą mieli możliwość spędzenia czasu ze swoimi dziećmi na bezpłatnych spotkaniach teatralnych oraz tematycznych warsztatach. Na warsztatach będziemy tworzyć unikatowe zakładki do książek oraz bajkowy slime.

Tym, którzy będą z nami regularnie i zdobędą przynajmniej pięć pieczątek w DZIENNICZKU BAJARZA, otrzymają DYPLOM BAJKOWEGO PODRÓŻNIKA oraz zaprosimy do gry o nagrody specjalne na ostatnim ze spotkań.

Nagrodą główną będzie Play Station 4.

Bajkowa Sobota to cykl przedstawień teatralnych połączonych z warsztatami dla dzieci, realizowany w Galerii Echo w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Czerwona scena, poziom -1, w 3 blokach godzinowych: 11:00, 13:00 i 15:00.

Przedstawienia teatralne przeplatane są warsztatami i animacjami w godzinach 12:00; 14:00; 16:00.
Zapraszamy serdecznie! Niesamowite zwroty akcji, ciekawa zabawa i duża dawka humoru gwarantowane!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas