Wydarzenia

Bajkowa Sobota: Świąteczna awaria

30.11 - 30.11.2019, 11:00 - 17:00

Bajkowa Sobota - Teatrzyk Malucha
Wyrusz z Galerią Echo w niezwykłą, bajkową podróż w znane i nieznane!

30 listopada odbyło się nasze ostatnie spotkanie w tym roku, podczas którego przenieśliśmy się do magicznego świata bajek. Pobudzaliśmy wyobraźnię dzieci, a zarazem uczyliśmy opowiadając historie znane i nieznane.

Siódmy spektakl pod tytułem ”ŚWIĄTECZNA AWARIA” to interaktywne przedstawienie, przepełnione dużą dawką humoru. Świąteczna opowieść o Elfach, które pomimo trudności i niepowodzeń nie poddają się, odnajdują zaginionego Świętego Mikołaja i doprowadzają Wigilijną misję do skutku.

Rodzice mieli możliwość spędzenia czasu ze swoimi dziećmi na bezpłatnych spotkaniach teatralnych oraz tematycznych warsztatach. Na dzieciaki czekała świetna zabawa na warsztatach z ozdobienia piernikowych domków.

Ci, którzy byli z nami regularnie i zdobyli przynajmniej pięć pieczątek w DZIENNICZKU BAJARZA, otrzymali DYPLOM BAJKOWEGO PODRÓŻNIKA oraz zaprosiliśmy ich do gry o nagrody specjalne już 30.11.

Nagrodą główną było Play Station 4. /Pobierz regulamin konkursu finałowego/


BIBLIOTEKA MAŁEGO CZŁOWIEKA

Każdy spektakl zaczynaliśmy od otwarcia wielkiej księgi bajek. Każdy mógł przynieść książkę, której już nie używa, a w zamian zabrać bezpłatnie inną, która przeniesie małego czytelnika w kolejną ciekawą, bajkową podróż.


Bajkowa Sobota
to cykl przedstawień teatralnych połączonych z warsztatami dla dzieci, realizowany w Galerii Echo w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Czerwona scena, poziom -1, w 3 blokach godzinowych: 11:00, 13:00 i 15:00. Przedstawienia teatralne przeplatane są warsztatami i animacjami w godzinach 12:00, 14:00, 16:00.

 

Angielski jak z bajki!

W ramach aktywności pomiędzy spektaklami zaprosiliśmy wszystkie dzieci do wspólnej nauki języka angielskiego.

Dzięki współpracy Galerii Echo i szkoły językowej Gareth’s School dzieci mogły wziąć udział w bezpłatnych lekcjach o godzinie 12:00 i 14:00.
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas