Wydarzenia

Bajkowa Sobota: Zamieszanie w krainie baniek

26.10 - 26.10.2019, 11:00 - 17:00

Bajkowa Sobota - Teatrzyk Malucha
Wyrusz z Galerią Echo w niezwykłą, bajkową podróż w znane i nieznane!

Już 26 października szóste spotkanie, podczas którego przeniesiemy się do magicznego świata bajek. Będziemy pobudzać wyobraźnię dzieci, a zarazem uczyć opowiadając historie znane i nieznane.

"ZAMIESZANIE W KRAINIE BANIEK" to spektakl, który łączy w sobie trzy niezwykłe światy. Współgrające ze sobą bańkowe popisy, elementy kuglarstwa i magia, które są odpowiedzią na dziecięcą ciekawość świata. Potężna dawka fantazji zawarta w przedstawieniu, z nawiązką zaspokoi dziecięcą wyobraźnię, a popis cyrkowych umiejętności wprawi młodych widzów w osłupienie.

Rodzice będą mieli możliwość spędzenia czasu ze swoimi dziećmi na bezpłatnych spotkaniach teatralnych oraz tematycznych warsztatach.
Tym, którzy będą z nami regularnie i zdobędą przynajmniej pięć pieczątek w DZIENNICZKU BAJARZA, otrzymają DYPLOM BAJKOWEGO PODRÓŻNIKA oraz zaprosimy do gry o nagrody specjalne na ostatnim ze spotkań.

Nagrodą główną będzie Play Station 4. /Pobierz regulamin konkursu finałowego/


BIBLIOTEKA MAŁEGO CZŁOWIEKA

Stwórz razem z nami regał pełen książek.
Każdy spektakl zaczniemy od otwarcia wielkiej księgi bajek. Każdy będzie mógł przynieść książkę, której już nie używa, a w zamian zabrać bezpłatnie inną, która przeniesie małego czytelnika w kolejną ciekawą, bajkową podróż.


Bajkowa Sobota
to cykl przedstawień teatralnych połączonych z warsztatami dla dzieci, realizowany w Galerii Echo w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Czerwona scena, poziom -1, w 3 blokach godzinowych: 11:00, 13:00 i 15:00. Przedstawienia teatralne przeplatane są warsztatami i animacjami w godzinach 12:00, 14:00, 16:00.

 

Angielski jak z bajki!

W ramach aktywności pomiędzy spektaklami zaprosimy wszystkie dzieci do wspólnej nauki języka angielskiego.

Dzięki współpracy Galerii Echo i szkoły językowej Gareth’s School dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych lekcjach o godzinie 12:00 i 14:00.

Zapraszamy!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas