Wydarzenia

Bajkowa Sobota: Cyfrowy Kapturek

29.06 - 29.06.2019, 11:00 - 17:00

„Cyfrowy Kapturek – historia, której jeszcze nie znacie”

Znana i lubiana przez wszystkie dzieci historia w niecodziennym wydaniu.

Bajkę opowiedział widzom Bajarz – człowiek o dziecięcej wyobraźni, która nie ma granic, zahamowań, ani strachu. Przeniósł dzieci w zaczarowany świat baśni, której jeszcze nie znały…

“Cyfrowy Kapturek – historia, której jeszcze nie znacie” to opowieść bazująca na popularnej powieści Charles’a Perraulta “Czerwony Kapturek”. W niebanalnej odsłonie przygody dziewczynki nabrały innego toku, niż spodziewali się tego odbiorcy. W przedstawieniu wykorzystane zostały nowe technologie oraz zagrożenia z nimi związane. Dziewczynka wybrała całkiem nową drogę do Babci prowadzącą nie przez las, a przez zakręcone ulice miasta.

Interaktywny spektakl przedstawił dzieciom alternatywy gier komputerowych, urządzenia GPS, a nawet smartphone. Każdy widz poznał i utrwalił zasady obowiązujące w ruchu drogowym oraz dowiedział się, jak bezpiecznie poruszać się ulicą po zmroku.

Nie zabrakło śpiewu, tańca i żartów z najwyższej półki.

Oprócz występu Teatru dzieci miały możliwość wyklejania z bibuły i kolorowego papieru postaci z bajek, malowania buziek w zwierzęce wzory, oraz dla najmłodszych tematyczne kolorowanki.
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas