Wydarzenia

Bajkowa Sobota: Detektyw Lupa na tropie Abecadła

27.04 - 27.04.2019, 11:00 - 17:00

Bajkowa Sobota - Teatrzyk Malucha
Wyrusz z Galerią Echo w niezwykłą, bajkową podróż w znane i nieznane!

Już 27 kwietnia trzecie spotkanie, podczas którego przeniesiemy się do magicznego świata bajek. Będziemy pobudzać wyobraźnię dzieci, a zarazem uczyć opowiadając historie znane i nieznane.

Trzeci spektakl pod tytułem ”DETEKTYW LUPA NA TROPIE ABECADŁA” to interaktywne przedstawienie, opowiadające o przygodzie Detektywa Lupy, którego odwiedziła Pani Elżunia. Jest ona znana na całym świecie z nienagannej dykcji, znajomości wszystkich pułapek językowych oraz mistrzowskiego pióra. Powierzyła mu bardzo trudne zadanie. Trzeba schwytać złodziejaszka, który ukradł wszystkie literki z alfabetu! “Detektyw Lupa na tropie Abecadła” to edukacyjny spektakl, w którym główny bohater z pomocą dzieci odnajdzie wszystkie zagubione literki oraz stawi czoła najtrudniejszym łamańcom językowym.

Rodzice będą mieli możliwość spędzenia czasu ze swoimi dziećmi na bezpłatnych spotkaniach teatralnych oraz tematycznych warsztatach.
Tym, którzy będą z nami regularnie i zdobędą przynajmniej pięć pieczątek w DZIENNICZKU BAJARZA, otrzymają DYPLOM BAJKOWEGO PODRÓŻNIKA oraz zaprosimy do gry o nagrody specjalne na ostatnim ze spotkań.

Nagrodą główną będzie Play Station 4. /Pobierz regulamin konkursu finałowego/


BIBLIOTEKA MAŁEGO CZŁOWIEKA

Stwórz razem z nami regał pełen książek.
Każdy spektakl zaczniemy od otwarcia wielkiej księgi bajek. Każdy będzie mógł przynieść książkę, której już nie używa, a w zamian zabrać bezpłatnie inną, która przeniesie małego czytelnika w kolejną ciekawą, bajkową podróż.


Bajkowa Sobota
to cykl przedstawień teatralnych połączonych z warsztatami dla dzieci, realizowany w Galerii Echo w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Czerwona scena, poziom -1, w 3 blokach godzinowych: 11:00,13:00 i 15:00.

Przedstawienia teatralne przeplatane są warsztatami i animacjami w godzinach 12.00; 14.00;16.00.

 

Angielski jak z bajki!

W ramach aktywności pomiędzy spektaklami zaprosimy wszystkie dzieci do wspólnej nauki języka angielskiego.

Dzięki współpracy Galerii Echo i szkoły językowej Gareth’s School dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych lekcjach o godzinie 12:00 i 14:00.

Zapraszamy!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas