Wydarzenia

Podniebna Sobota w Galerii Echo

06.04 - 06.04.2019, 13:00

Podniebna Sobota to niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników sportu.

6 kwietnia  - to data której nie można było przeoczyć!

Sportowe akrobacje na rowerach oraz ekstremalne pokazy na szarfach to tylko ułamek atrakcji czekających na tych, którzy odwiedzili naszą galerię w tym dniu. Tegoroczna akcja była najbardziej podniebna…


W PROGRAMIE:

- Pokaz Freestyle’u na rowerach BMX i hulajnogach na mobilnej infrastrukturze w centrum handlowym! - FUN BOX line - Fun Box - to przeszkoda dająca możliwość wykonywania wysokich lotów. Pokaz na Fun Box’ie jest dynamiczny i bardzo widowiskowy.

- Pokazy akrobatyczne na szarfach - artyści zawieszeni na delikatnej tkaninie zaprezentują elastyczność, gibkość i grację swojego ciała. W rytm muzyki wykonują powietrzne akrobacje łączące i rozdzielające  półprzeźroczystą tkaninę.

- Trail rowerowy - jest najbardziej widowiskową konkurencją kolarską. Zawodnik pokonuje tor podskakując na jednej z opon lub opierając się korbą lub pedałami. Tor to różnej wielkości sześciany z kombinacjami.

- Występy iluzjonisty Franka Folgi Folginiego!

Dodatkowo nie zabrakło warsztatów rowerowych dla dzieci wokół czerwonej sceny oraz konkursów dla publiczności z nagrodami od partnerów.


Patronat medialny:

Partnerzy akcji:

 

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas