Wydarzenia

Baw się w strefie Kids Play i wygrywaj nagrody!

01.03 - 31.07.2019, 09:00 - 21:00

Ruszyła akcja promocyjna dla dzieci bawiących się w strefie Kids Play zlokalizowanej na poziomie -1. Akcja rozpocznie się dnia 1 marca 2019 roku i potrwa do końca 31 sierpnia 2019.

Akcja adresowana jest do dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Aby wziąć udział w akcji uczestnik musi zarejestrować się w strefie Kids Play, tj. założyć konto użytkownika podając wyłącznie swój „nick” (pseudonim) i hasło.

Akcja polega na zagraniu przez użytkownika w cykl 5 wybranych gier edukacyjnych na ekranach dotykowych w strefie Kids Play. Za każdą kompletną rozgrywkę użytkownik otrzymuje określoną liczbę punktów, które są zapisywane na jego koncie. Zdobyte punkty są automatycznie dopisywane do konta użytkownika i zapamiętywane w systemie przez okres 60 dni tj. do czasu zakończenia akcji. Po zakończonej rozgrywce użytkownik może wymienić zdobyte punkty na nagrody. Aby wymienić zdobyte punkty na nagrody należy po zakończonej rozgrywce kliknąć na ekranie dotykowym (plansza z nagrodami) przycisk „Wymień punkty na nagrodę”, wybrać jedną z nagród, zatwierdzić wybór, pobrać automatycznie wydrukowany kupon i zgłosić się z kuponem do Punktu Informacyjnego Galerii Echo, który znajduje się na poziomie 0, w pobliżu kina Helios. Jednego dnia użytkownik może rozegrać w ramach akcji promocyjnej tylko jedną „grę konkursową”, to znaczy tylko raz może zagrać w cykl pięciu wybranych gier, które pozwolą mu zdobyć punkty wymienne na nagrody.


WYMIANA PUNKTÓW NA NAGRODY

Punkty gromadzone przez użytkownika na koncie Kids Play podlegają wymianie na odpowiednie nagrody. Punkty, za okazaniem pobranego w strefie Kids Play kuponu z automatycznej drukarki, można wymieniać na nagrody w Punkcie Informacyjnym Galerii Echo, który znajduje się na poziomie 0, w pobliżu kina Helios.

Każdy użytkownik, na koniec rozgrywki konkursowej, może wybrać na ekranie jedną nagrodę, wydrukować kupon z ilością posiadanych punktów, a następnie wraz z kuponem zgłosić się do Punktu Informacyjnego Galerii Echo, by odebrać wybraną nagrodę.


Poszczególne nagrody posiadają następujące progi punktowe:
 

  1. PlayStation 4 – 10 000 pkt
  2. Teleskop – 6000 pkt
  3. Hulajnoga – 3500 pkt
  4. Deskorolka – 2000 pkt
  5. Piłka nożna – 1000 pkt
  6. Vouchery do „Raj Urwisa” – 500 pkt
  7. Domino – 400 pkt
  8. Kredki – 350 pkt
  9. Jo-Jo – 300 pkt

 

Pobierz regulamin konkursu [PDF]


Powrót
Oceń nas