Wydarzenia

Bajkowa Sobota: Wielki kanion - wielkie kłopoty

23.02 - 23.02.2019, 11:00 - 17:00

Bajkowa Sobota - Teatrzyk Malucha
Wyrusz z Galerią Echo w niezwykłą, bajkową podróż w znane i nieznane!

Pierwsze spotkanie już 23 lutego podczas którego przeniesiemy się do magicznego świata bajek. Będziemy pobudzać wyobraźnię dzieci, a zarazem uczyć opowiadając historie znane i nieznane.

Pierwszy spektakl pod tytułem ”WIELKI KANION - WIELKIE KŁOPOTY” to przedstawienie w słonecznym klimacie dzikiego zachodu, z prawdziwie westernową muzyką i odważnym Szeryfem Bizonem. “Wielki kanion - wielkie kłopoty” to interaktywny spektakl, odwołujący się do historii oraz tradycji Kowbojów i Indian.

Rodzice będą mieli możliwość spędzenia czasu ze swoimi dziećmi na bezpłatnych spotkaniach teatralnych oraz tematycznych warsztatach.
Tym, którzy będą z nami regularnie i zdobędą przynajmniej pięć pieczątek w DZIENNICZKU BAJARZA, otrzymają DYPLOM BAJKOWEGO PODRÓŻNIKA oraz zaprosimy do gry o nagrody specjalne na ostatnim ze spotkań.

Nagrodą główną będzie Play Station 4. /Pobierz regulamin konkursu finałowego/


BIBLIOTEKA MAŁEGO CZŁOWIEKA

Stwórz razem z nami regał pełen książek.
Każdy spektakl zaczniemy od otwarcia wielkiej księgi bajek. Każdy będzie mógł przynieść książkę, której już nie używa, a w zamian zabrać bezpłatnie inną, która przeniesie małego czytelnika w kolejną ciekawą, bajkową podróż.


Bajkowa Sobota
to cykl przedstawień teatralnych połączonych z warsztatami dla dzieci, realizowany w Galerii Echo w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Czerwona scena, poziom -1, w 3 blokach godzinowych: 11:00,13:00 i 15:00.

Przedstawienia teatralne przeplatane są warsztatami i animacjami w godzinach 12.00; 14.00;16.00.

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas