Wydarzenia

ECHOgaming

10.02 - 10.02.2019, 11:00 - 19:00

Już 10 Lutego zapraszamy wszystkich fanów gier do Galerii Echo Kielce, gdzie czekać będzie na Was mnóstwo atrakcji.
Główną z nich będzie turniej w grę Fifa 19 na konsolach Xbox One. W roli prowadzącego i komentatora wystąpi Bartosz "Orayu" Fatyga. Do zgarnięcia jest sprzęt gamingowy ufundowany przez naszych sponsorów, MediaARENA i procpu.pl.

Na strefie free to play z komputerami PC, zagracie w gry od naszych przyjaciół z GOG.com

Dostępna będzie również, strefa gier retro z najpopularniejszymi konsolami (Atari, Sega, Snes, Nes,). Dla starszych będzie to nostalgiczna podróż w przeszłość a dla młodszej części doskonała lekcja historii gier video. Uczestnicy będą mogli zagrać w kultowe gry Pac Man Mario River Raid, zmierzyć się w pojedynkach w Tekkena 3, Street Fightera 2 czy Virtua Fightera.
I to nie koniec, mamy dla was jeszcze 2 symulatory jazdy gdzie będzie można poczuć się jak kierowca wyścigowy i wziąć udział w mini turnieju z nagrodami za najlepszy czas.

Dzięki naszym wspaniałym partnerom i sponsorom, MediaARENA, procpu.pl, SPC Gear, SilentiumPC, iiyama Polska, HyperX, Polska Liga Wirtualnych Klubów, esportcup.pl, GOG.com, będziecie mieli do dyspozycji super sprzęt, gry a także macie szanse zdobyć atrakcyjne nagrody.

Przygotujcie się na potężny zastrzyk adrenaliny, kultowe konsole, komputery i symulatory już na was czekają.
Zapraszamy!


Powrót
Oceń nas