Wydarzenia

Off Fashion w Galerii Echo

20.10 - 20.10.2018, 17:00

Zapraszamy na pokaz mody nietuzinkowych projektantów z pokolenia Off Fashion. Wstęp wolny!

W programie także pokaz tańca - argentyńskie tango w wykonaniu duetu: Paweł Cheda i Anna Żelazo.

Podczas pokazu w Galerii Echo podziwiać będzie można kolekcje projektantów takich jak:

  • Izabela Biskupska - projektantka mieszkająca w Kielcach. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Szkołę ukończyła z wyróżnieniem. Finalistka konkursów : Off Fashion 2018 w Kielcach, Radom Fashion Show oraz Złotej Nitki 2018 w Łodzi.

  • Wioletta Podsiadlik - urodzona w 1978 roku w Częstochowie. Absolwentka Częstochowskich Szkół Odzieżowych, o profilu krawiectwo ciężkie. Posiada publikacje w takich magazynach jak Ellements Magazine, Vouge Itallia, Dark Beauty Magazine i wielu innych. W jej projektach wystąpili uczestnicy programu Voice of Poland 2017. Tegoroczna absolwentka Krakowskich Szkołach Artystycznych (SAPU) na kierunku projektant mody.

  • Anna Pruszanowska - absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie oraz iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego. Urodzona i zamieszkała w Warszawie. Zakwalifikowała się do półfinału XX edycji konkursu dla projektantów i entuzjastów mody OFF Fashion oraz ćwierćfinału 9 edycji międzynarodowego konkursu Fashion Designer Awards.

  • Alex A. Szczurek - na co dzień mieszka i tworzy we Wrocławiu. Ukończyła Krakowskie Szkoły Artystyczne.

  • Magdalena Wilk-Dryło

  • Paulina Pikiel

 

Więcej o kolekcjach: offfashion.eu


Powrót
Oceń nas