Wydarzenia

Odnajdź Galeria Echo News na Messengerze!

Galeria Echo News to asystent do kontaktu poprzez Messengera.

ChatBot automatycznie i codziennie informuje użytkowników o aktualnych promocjach i wydarzeniach w Galerii Echo. Można w łatwy sposób sprawdzić lokalizację wybranego sklepu czy numer telefonu. Użytkownik będzie na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w centrum. Ponadto otrzyma komunikaty specjalne np. o zmianach w godzinach otwarcia Centrum czy powstałych utrudnieniach.

Galeria Echo News to narzędzie, które pozwala na najszybsze i najłatwiejsze dotarcie do informacji o Galerii Echo. Użytkownik może wydawać proste komendy do bota: np. gdzie kupię perfumy? W odpowiedzi otrzyma listę perfumerii gdzie warto zajrzeć wraz ze wskazaniem lokalizacji i numerem kontaktowym. Wpisanie poszukiwanego hasła lub skorzystania z automatycznej podpowiedzi sprawia, że łatwo połączyć się z aktualnościami.

Najprostszym sposobem na pobranie bota jest wpisanie w aplikacji Messenger nazwy Galerii Echo News lub zeskanowanie kodu QR ze strony internetowej i wciśnięcie ROZPOCZNIJ. Bot wskaże drogę jak zarządzać aplikacją. Promocje w ulubionych sklepach już nigdy nie przepadną. Czat z konsultantem pozwoli na bezpośrednią komunikacje z pracownikiem Galerii Echo w bardziej szczegółowych pytaniach.

Chat Bot to nowoczesne narzędzie, które dopiero się rozwija. Aktualnie rozpoznaje tylko proste komunikaty, wraz z rozwojem technologii baza wiedzy bota również będzie dużo większa.

Zeskanuj QR kod:


Powrót
Oceń nas