Wydarzenia

Rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego!

22.04 - 22.04.2018, 16:00

Rozpoczynamy sezon motoryzacyjny pasjonatów tuningu oraz motorsportu!


Na zlocie pojawią się przerobione profesjonalnie auta do Driftu startujące w Mistrzostwach Polski i Europy (jazdy w kontrolowany poślizgu) oraz samochody wyścigowe na 1/4 mili niczym nie różniące się z zewnątrz z autami rodzinnymi czy osobowymi, lecz posiadającymi ogromne silniki napędzane mocą mechaniczna od 400 do ponad 800 koni. Są to auta których na pewno nie zobaczymy na naszych Polskich drogach, auta przeznaczone tylko i wyłącznie na profesjonalne tory wyścigowe. Dodatkowo zobaczymy samochody tuningowe które można tylko oglądać na różnych wystawach motoryzacyjnych, przerobione optycznie jak i mechanicznie.


Auta będzie można zobaczyć, wsiąść do nich i porobić zdjęcia na rozpoczęciu sezonu motoryzacyjnego pasjonatów motorsportu 22 kwietnia na parkingu Galerii Echo na poziomie +2. Pojawią się też kluby motoryzacyjne z Warszawy, Radomia, Krakowa i Zagłębia.

 

 

 

 

 


Podczas zlotu włączamy się w pomoc dla Michała Karkochy!

Michał w listopadzie ubiegłego roku stracił nogę w wyniku wypadku. Potrzebuje protezy i rehabilitacji, dzięki którym on będzie mógł wrócić do pracy i normalnego życia, a jego dzieci odzyskają zdrowego tatę.

Ty też możesz pomóc - w czasie zlotu wolontariusze będą zbierali pieniądze do puszek. Każda złotówka ma znaczenie!

Więcej na stronie zbiórki: www.siepomaga.pl/protezadlamichala

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas