Wydarzenia

Borixon i Donatan w Galerii Echo

24.10 - 24.10.2012, 17:00 - 20:00

Przedpremierowa sprzedaż płyty "Równonoc" Donatana. Spotkanie z Donatanem i Borixonem.

Niesamowitą niespodziankę przygotował dla fanów hip-hopu sklep Urban City, znajdujący się w Galerii Echo w Kielcach. 25 października w godzinach od 17-tej do 19-tej, fani mieli niepowtarzalną okazję przedpremierowego nabycia płyty "Równonoc" Donatana, na której gościnnie wystąpił między innymi nasz kielecki raper Borixon. Wydarzenie miało tym bardziej ekskluzywny charakter, że w trakcie tych dwóch godzin fani mogli osobiście poznać obie Gwiazdy - Donatana i Borixona oraz zdobyć ich autografy - komentuje Agata Jaworska, specjalista ds. marketingu Galerii Echo.

Oficjalna sprzedaż krążka na Polskę rusza dopiero w piątek, 26 października. Czwartek był zatem jedyna okazja, żeby kupić płytę z edycji limitowanej ? wraz z t-shirtem promującym krążek.

"RÓWNONOC" Donatana jest to pierwszy w historii projekt trwale wiążący rodzimą muzykę Słowiańską z hip-hopem. Jest to płyta w całości wyprodukowana przez Donatana okraszona żywymi instrumentami zespołu Percival na której można usłyszeć najpopularniejszych wykonawców gatunku hip-hop. "RÓWNONOC" ukazała się w wytwórni Urban Rec przy współpracy ze Smoke Story Group oraz Urban City.
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas