Wydarzenia

Walentynki według Galerii Echo

14.02 - 14.02.2013, 15:00 - 20:00

Tegoroczne Święto Zakochanych jeszcze nigdy dotąd nie było organizowane w Galerii Echo z takim pietyzmem i rozmachem.

O wyjątkową oprawę Walentynek zadbał najlepszy w Polsce cover band króla popu - The Kings Friends (dwukrotny zdobywca I miejsca w konkursie na najlepszego "Polskiego Elvisa" 2011 i 2012, oficjalna rekomendacja Ogólnopolskiego Fanklubu Elvisa Presley'a "Raised On Rock")*.
 
Amerykański klimat święta został podkreślony dzięki obecności wyjątkowego samochodu marki Cadillac - Buick Le Sabre z 1960 roku, w kolorze lila-róż. Jest to jedyny model znajdujący się obecnie w Polsce. Samochód był do dyspozycji zwiedzających, którzy mogli zrobić sobie w nim zdjęcie. Pamiątkowe fotografie były także możliwe do wykonania ze śpiewającym sobowtórem Elvisa Priesleya.
 
Całą imprezę poprowadził aktor i konferansjer najbardziej kojarzący się ze świętem zakochanych w Polsce - Jacek Kawalec. Znany prezenter popularnej "Randki w ciemno" oraz aktor filmowy i teatralny. Jego występ nie ograniczał się tylko do roli konferansjera, lecz był także programem artystycznym opartym na tematyce święta miłości. Dodatkowo Jacek Kawalec poprowadził przygotowane bardzo atrakcyjne konkursy dla par i singli.

Było o co walczyć! Mogliście wygrać:
  • tygodniowa wycieczka dla dwojga do Włoch ufundowana przez Galerię Echo i biuro podróży Itaka
  • dwudniowy pobyt w ClubHotelu ODYSSEY Wellness & SPA k/Kielc
  • romantyczna kolacja dla dwojga w restauracji Strauss w Kielcach
  • wyjątkowa sesja zdjęciowa dla zakochanych wykonana przez samego Wiktora Franko - jednego z najbardziej utalentowanych fotografów młodego pokolenia
  •  4 podwójne zaproszenia do szkoły gotowania Sushi Nigiri
  •  Bilety do kina, teatru, bony upominkowe Galerii Echo

 

Kolejną z atrakcji eventu było stanowisko wróżki. I to nie byle której, bo najpopularniejszej telewizyjnej stacji EZO TV - Wróżki AKIMY. Przez pięć godzin była ona do dyspozycji klientów. Wróżka AKIMA zajmowała się wróżeniem z kart, numerologią oraz konsultacjami dotyczącymi znaków runicznych. Idealna propozycja dla wszystkich zakochanych oraz singli którzy chcieli sprawdzić swoją przyszłość.

 
Trudno sobie wyobrazić święto miłości bez róż. W weekend poprzedzający event (tj. 8 -10 luty) przy wszystkich wejściach do Galerii Echo (łącznie z wejściami od strony parkingu wielopoziomowego) zostały umieszczone okazałe bukiety róż. Do atrakcji jakie płynęły ze sceny dołączył mocny taneczny akcent - rodowód zabawy ze Stanów Zjednoczonych nie pozwolił pominąć czarujących dziewcząt w stylu pin-up. Zostaną zaprezentowane dwa pokazy taneczne nawiązujące estetyką i fasonem do lat 60-tych, wykonane przez profesjonalnych, zawodowych tancerzy.
 
  • Czy wiesz, że... Elvis nadal żyje?

"Według raportu RIAA (Recording Industry Association of America - Amerykańskie Stowarzyszenie Przemysłu Płytowego) opublikowanego w połowie lat 90. XX w. wynika, że światowy rekord sprzedaży albumów Elvisa Presleya przekroczył granicę miliarda płyt. (?) Elvis zdobył 80 złotych albumów, 43 platynowe płyty i 19 mutliplatynowych. Boom na kupno płyt króla rock and rolla oraz wydawnictw i gadżetów z jego wizerunkiem trwa do dzisiaj. Wciąż niepobity rekord ponad miliardowej sprzedaży płyt stale wzrasta, pozostawiając konkurencję daleko w tyle. Żywotność ikony rock and rolla potwierdza tezę, że śmierć najlepiej promuje twórczość, co z pewnością zobrazują słupki sprzedażowe płyt Elvisa za kolejnych  "naście czy - dziesiąt lat od śmierci króla".
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas