Nowości

Stylowe smaki Świąt z DUKA!

DUKA przedstawia modne w tym roku trendy i cztery pomysły na stylizacje stołu. Każdy z nich wprowadza w klimat Świąt. Pierwsza odsłona to Glamour. W najnowszej kolekcji znajdziesz wszystko, czego potrzeba do wyczarowania Twojego wymarzonego stylu.

WYSTRÓJ PEŁEN BLASKU
Uwielbiasz elegancję i szyk? Nowa kolekcja zaczaruje Twój świąteczny stół i sprawi, że każdy gość poczuje się wyjątkowo. Złote sztućce to absolutnie must have!

Zastawa stołowa BLIXTA w stonowanej kolorystyce ze złotymi detalami to podstawa aranżacji. Wzór gwiazdy na porcelanie to efekt współpracy z uznanymi projektantami ze Szwecji – Studiem Rotor.

Kolekcje uzupełniają zestawy ręcznie zdobionych naczyń do serwowania STRIMMA z efektem brokatowego lśnienia. Czysta forma szkła SERV przeplata się z błyszczącymi dodatkami, tworząc spójną i elegancką aranżację z klasą. Złote świece BLIXTA to wyrafinowane dopełnienie świątecznego klimatu.

STYLOWE SZCZEGÓŁY MAJĄ ZNACZENIE
Błyszczące dodatki przeplatają się ze świątecznymi tekstyliami tworząc przytulne wnętrze, a gnomy przypominają o tradycji!


Powrót
Oceń nas