Nowości

Filmowe Poranki w kinie Helios!

W niedzielę 13 października kino Helios zaprasza na kolejną porcję filmowych niespodzianek - Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 13. Tego dnia, o godzinie 10:30 zaprezentujemy zestaw bajek:

  • Czarodziej Wally
  • Książę w Pontypandy
  • Z archiwum Zet
  • Na Dzikim Zachodzie
  • A kto wypuścił kota?

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Podczas tego Filmowego Poranka odwiedzi nas wyjątkowy gość – pies terapeuta z Fundacji DOGadanka. Psy to wyjątkowe stworzenia, które mogą pracować i przez to pomagać ludziom, to między innymi chcielibyśmy przekazać naszym Najmłodszym Kinomanom! :)

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

www.helios.pl/13,Kielce/BazaFilmow/Szczegoly/film/16714/Filmowe-Poranki%3A-Strazak-Sam--cz--13

Już dziś zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 27 października o godzinie 10:30!


Powrót
Oceń nas