Nowości

Filmowe Poranki w kinie Helios!

Podczas najbliższego Filmowego Poranka dla Najmłodszych w kieleckim kinie Helios główne role odgrywać będą Krecik i Panda! Zestaw bajek, których są głównymi bohaterami, będzie można obejrzeć już w niedzielę 16 czerwca od godz. 10:30.

Filmowe Poranki dla Najmłodszych to w Heliosie już tradycja. Kolejny odbędzie się w najbliższą niedzielę. Najmłodsi Widzowie będą mieli okazję obejrzeć kilka odcinków serii „Krecik i Panda”:

  • Przyjaciel z daleka
  • Przyjęcie powitalne dla Krecika
  • Nowy dom Krecika
  • Ogon jaszczurki
  • Wybawca latawca

„Krecik i Panda” to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci bajki „Krecik”. Tym razem bohater powraca na ekrany w nowej odsłonie. Podróżując po Chinach, swoje przygody Krecik dzieli z sympatyczną pandą.

Projekcję bajek jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Gośćmi specjalnymi tego Filmowego Poranka będą Wesołe urwisy – animacje dla dzieci. Dziewczyny zapewnią super zabawę i animację w holu kina oraz później w sali kinowej, przed konkursami i projekcją bajeczek. Malowanie buzi, modelowanie balonów oraz zabawy z chustą animacyjną, to nie wszystko co dla Was przygotowały!

Serdecznie zapraszamy!

www.helios.pl/13,Kielce/BazaFilmow/Szczegoly/film/15622/Filmowe-Poranki%3A-Krecik-i-Panda--cz--1


Powrót
Oceń nas