Nowości

Filmowe Poranki w kinie Helios!

Kino Helios w niedzielę 24 marca zaprasza wszystkich malutkich kinomanów wraz z rodzicami na kolejną porcję filmowych niespodzianek - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 11. Zaprezentowane zostaną nowe przygody dzielnego Strażaka Sama:

  • Uciekający ponton
  • Żabia fantazja
  • Pada pada śnieg
  • Norman i wielki cyrk
  • Wio wio wiosłuj

Strażaka Sama z urokliwego miasteczka Pontypandy chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać! Sam, wraz ze swymi przyjaciółmi mieszka w miasteczku, gdzie codzienne życie toczy się bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody, w których do akcji wkroczyć musi właśnie Strażak Sam.

Gościem specjalnym tego poranka będzie znana wszystkim dobrze Milena Chlewicka z Bawialni Raj Urwisa, która porwie wszystkich do zabawy! Zachęcamy do przybycia w strojach strażackich. Wszystkich przebranych kino Helios wyróżni dodatkową nagrodą!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 14 kwietnia o godzinie 10:30!


Powrót
Oceń nas