Nowości

Okaidi - francuska moda dziecięca.

Na specjalne okazje i na plac zabaw - poznaj stylowe i wyjątkowo trwałe produkty. Francuska moda dziecięca od 0 do 14 lat w doskonałej relacji jakości do ceny!

Śliczne i trwałe ubranka wykonane z ekologicznych materiałów, taki asortyment oferuje Okaïdi (www.okaidi.pl) - nowy sklep na dziecięcej mapie odzieżowej Kielc.

Ta powstała w 1996 roku w miejscowości Roubaix marka bardzo szybko urzekła francuskich rodziców i dzieci. W Polsce ma już 21 sklepów i również szturmem zdobywa serca klientów:

Moja Ukochana firma! Syn nosi te rzeczy od urodzenia. Świetnie się je pierze (nawet w wysokich temperaturach), pięknie prasuje.

Uwielbiam Okaïdi: Ubrania wykonane są z bardzo dobrych materiałów. Córka ma kurteczkę z materiałów z recyclingu. Jest boska. Fajnie, że jest sklep z tak pięknymi ubraniami. Ubranka bardzo dobrej jakości, trwałe i warte swojej ceny. Jakość ubranek rewelacyjna!

- możemy przeczytać na Facebookowym profilu marki (@Okaidi-Polska). Rozmiary? Od narodzin do 14 roku życia. W linii Okaïdi (2-14 lat) znajdziemy odzież od 98 do 158/164 cm. Dział niemowlęcy, czyli Obaïbi proponuje rozmiarówkę od 59 do 98 cm. Z kolei linia NEWBORN to szeroki asortyment dla nowo narodzonych maluszków od 45 do 74 cm.

Okaïdi to piękne wzory i kolory. Stylowe i ponadczasowe ubranka, buty i akcesoria, które dzięki różnym połączeniom pozwalają ubrać nasze pociechy
zarówno na specjalne okazje, jak i do piaskownicy. Marka stawia na pozytywną energię i indywidualność każdego dziecka, zachęcając najmłodszych do wyrażania siebie i aktywnego poznawania świata. Dlatego komfort i wygoda to podstawa w Okaïdi. Specjalne oznaczenia pozwalające najmłodszym
odróżnić lewy bucik od prawego, praktyczne zapięcia zamiast sznurowadeł, piżamki świecące w ciemności czy kompletna wyprawka dla noworodka - to tylko niektóre praktyczne rozwiązania ułatwiające życie nie tylko najmłodszym, ale także rodzicom!

Warto zaznaczyć, że Okaïdi to znacznie więcej niż moda dziecięca. Ważną misją, jaką postawili sobie za cel założyciele marki i jednocześnie fundacji ID KIDS (www.idkids.community) jest działanie na rzecz dzieci („We act for kids”) - tak, aby pozostawić naszą planetę lepszym, dobrym miejscem dla dorastających pokoleń. Stąd w kalendarzu Okaïdi znajdziemy liczne działania charytatywne i proekologiczne. W ramach akcji RED NOSE, dzięki sprzedaży specjalnych nosków klauna zbierane są środki na niesienie uśmiechu dzieciom przebywającym w szpitalach. MINI DON to z kolei zaokrąglanie końcówek zakupów, aby wesprzeć organizacje działające na rzecz szlachetnych inicjatyw naprawiających świat. Dzięki LOVE BAG firma zbiera od klientów nieużywane już tekstylia i dba o ich ekologiczne i zrównoważone przetwarzanie. Podczas SURFRIDER marka pomaga sprzątać plaże, dbać o morza i oceany. W tym temacie zresztą regularnie bawiąc, edukuje najmłodszych dzięki wyjątkowej bezpłatnej aplikacji na smartfony PLANET CHALLENGE. W ramach dostępnych w niej gier i wyzwań mali odkrywcy poznać mogą podwodne życie, rozwijać rafę koralową czy pomóc przetrwać zagrożonym ingerencją człowieka gatunkom.

W Kielcach sklep Okaïdi znajdziecie w Galerii Echo na poziomie 0.


Powrót
Oceń nas