Nowości

PREMIERA KOLEKCJI TATUUM X KOKETIT

TATUUM X KOKETIT

Zanurz się w świecie płynnych linii z limitowaną kapsułą TATUUM X KOKETIT. To celebracja artystycznej podróży kobiety. Obiektywem, przez który opowiadana jest historia, jest kobieca kreatywność. Wiodącym tematem i największą inspiracją jest wolność. Tłem jest natura. Językiem kreatywność. Zainspiruj się zestawieniem lekkości i szlachetności lnu z głębią kobaltu - koloru, symbolizującego wyobraźnię, wolność i bliskość z przyrodą. Poznaj Ją, dla której sztuka po prostu nie mogłaby istnieć na innych warunkach.

THE ARTIST

Poznaj Shirę Barzilay - znaną na całym świecie pod pseudonimem KOKETIT. Dorastała w USA i Południowej Afryce. Studiowała projektowanie mody, a któregoś dnia zapragnęła manifestować swoją intuicję, kobiecość oraz wolność przez sztukę. Dziś jest malarką, która słynie z adaptacji unikalnej kreski na formę cyfrową. W swoich pracach celebruje kobiecość i naturę. Pseudonim - KOKETIT - po francusku oznacza „zalotna”.  Jak mówi sama artystka, na co dzień flirtuje z pomysłami a jej płótnem jest świat.

„The world is my canvas. I practice limitless. I practice not being stuffed by anything.” - KOKETIT

THE COLLECTION

Limitowana kapsuła TATUUM X KOKETIT to modowa opowieść o kreatywności i wolności. Zbudowana została na naturalnych materiałach: lnie, bawełnie i wiskozie. To zarówno kobiece sukienki jak i luźne fasony, niezwykle wygodne na wakacyjne podróże. Na uwagę zasługują: modowy set inspirowany kimonem oraz kobaltowy, lniany garnitur - idealny do pracy, czy na letnie przyjęcie.  Kreatywność podkreślają  autorskie prace KOKETIT przeniesione na ponadczasowe sylwetki TATUUM, nie tylko w ubraniach ale i dodatkach, których w tej kolekcji jest wiele.

„I want to be authentic in what I make and I believe, if I will make something what I feel is true, other women will find it true too.” - KOKETIT

THE NATURE

Kampanię do kolekcji TATUUM x KOKETIT zrealizowaliśmy na wybrzeżach Portugalii. Szlachetność tkanin, głębia kolorów, wolność wyrażania siebie i szum oceanu pomogły nam stworzyć opowieść o kobiecie Tatuum. Kobiecie, która ceni jakość, chłonie sztukę, oddycha pełną piersią i podąża własną ścieżką. Jej piękno tkwi w unikalności.

“The nature is ultimate canvas for my creation. Is not bad or good. Is not political. Does not belong to anybody. Is free for us to enjoy.” - KOKETIT

 

THE DETAILS

Kolekcja jest pełna detali, które szczególnie zachwycają znajdując odzwierciedlenie w obszernej gamie akcesoriów i dodatków. Stroje kąpielowe, kapelusze, chusty, torby, okulary i wyjątkowa biżuteria inspirowana pracami KOKETIT dają nieograniczony wachlarz możliwości w kreacji modowej, podkreślając osobowość tej, która je nosi.

“Enjoy, enjoy yourself, celebrate yourself, be brave and be free.” - KOKETIT


Powrót
Oceń nas