Nowości

Wielkie otwarcie KOMFORT HOME

Już 9 grudnia wielkie otwarcie sklepu KOMFORT w Galerii Echo. Marka KOMFORT była już obecna w tym miejscu, ale tym razem pojawia się w zupełnie nowej odsłonie.

Nowo otwarty sklep przeszedł diametralną metamorfozę i przeistoczył się w ponad 2 000 m2 powierzchni KOMFORT HOME czyli konceptu marki, gdzie można zrealizować pełen proces remontowo-aranżacyjny w wyjątkowo przyjemny i kompleksowy sposób.

Sklep posiada w swojej ofercie produkty z asortymentu: łazienek, kuchni, podłóg, dywanów, drzwi, mebli, oświetlenia i dekoracji. Na miejscu jest możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi doradzających Opiekunów Klienta, projektantów, czy umówienia montażu lub dostawy zakupionych produktów. Każdy Klient ma zagwarantowany najlepszy dostęp do najwyższej jakości produktów, niezależnie od zasobności portfela.

W dniach 9-13.12 będzie można skorzystać z rabatu – 20% na nieprzecenione produkty z asortymentu: podłogi, dywany, łazienki, drzwi, kuchnie, meble, dekoracje. Rabat nie dotyczy usług.

W dniu otwarcia a potem przez kilka kolejnych dni codziennie pierwszych 50 osób otrzyma produkt za symboliczną złotówkę.

Ponadto przez cały dzień odbywają się losowania nagród w postaci voucherów w wysokości 2 000 zł do wykorzystania na remont kuchni czy łazienki. Dostępne są również kupony rabatowe na wszystkie nieprzecenione produkty oraz nagrody główne. Łączny koszt wszystkich nagród oferowanych w tych dniach to 200 000 zł.

W uroczystym otwarciu uczestniczyć także będzie home-stagerka i influencerka Marię Semczyszyn, z którą marka KOMFORT od pewnego czasu współpracuje. Przez dwa dnia uroczystego otwarcia odpowiadać ona będzie na wszelkie pytania odnośnie zaaranżowania przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nowy salon to jedyny obiekt sieci KOMFORT w Kielcach.

Zapraszamy!

 


Powrót
Oceń nas