Nowości

Beauty Service w Galerii Echo!

Kto widział ten wie! Beauty Serwis została najemcą naszego centrum.

Na poziomie -1, obok sklepu 50 Style, znajdziecie stanowisko Beauty Service, w którym profesjonalne stylistki zaopiekują się waszymi dłońmi, nadając im nowy, odświeżony look.

 

Beauty service to nowoczesna forma salonu kosmetycznego, który aranżacją przypomina klasyczny drink bar. W ofercie znajdują się zabiegi pielęgnacyjne dłoni. Formuła nail baru zakłada szybkie spontaniczne wizyty bez konieczności wcześniejszego umawiania wizyty.

Idea salonu to zafundowanie klientom ich ulubionych kolorów na paznokciach za każdym razem, gdy są na zakupach w galerii lub gdy nie mają czasu na umówienie się na wizytę do salonu. Stylistki mogą wykonać profesjonalny manicure o każdej porze dnia, szybko i profesjonalnie.

Panie i Panowie mogą skorzystać z jednego spośród czterech stanowisk. Stylistki wykonują manicure profesjonalnymi kosmetykami marki Victoria Vynn i OPI. Produkty marki Victoria Vynn i OPI to obietnica wysokiej jakości , niepowtarzalnych barw które zagościły w sercach największych gwiazd show biznesu i które pokochają klientki. Kosmetyki dostępne również w sprzedaży.

  

Odwiedź nas koniecznie!

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas