Nowości

Pierwszy BUTELKOMAT w Kielcach!

Wielkie zmiany zaczynają się od małych kroków. Często nie wymagają od nas wielu wyrzeczeń, a nawet mogą ułatwić nam życie i pomóc zaoszczędzić. W myśl tej idei Formaster Group, właściciel marki Dafi, udostępnił mieszkańcom Kielc urządzenie do recyklingu jednorazowych butelek oraz puszek.

Butelkomat jest dostępny na parkingu w Galerii Echo na poziomie -1.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją na stronie internetowej Dafi, na której odnaleźć można więcej informacji na temat zasad działania urządzenia oraz prowadzonych przez Formaster Group działań proekologicznych. https://butelkomat.dafi.pl/

Zachęcamy również do przeczytania artykułu o tej nowej inicjatywie w kieleckiej Gazecie Wyborczej, który znajdziecie tutaj: https://kielce.wyborcza.pl

To mały krok dla każdego z nas, a wielki dla naszej planety!
...czyli dla nas samych, skoro na niej żyjemy.
#wspieramplanete = #wspieramsiebie

Czy wiesz, że...
Kupując produkty Dafi wspierasz lokalny biznes? Fabryki, w których projektują i produkują dzbanki, filtry i butelki mieszczą się w Kielcach i Bilczy.
#wspieramlokalnybiznes = #wspieramkielce

Im więcej osób będzie o tym wiedziało, tym lepsze będą efekty i może powstanie więcej takich miejsc? Wszystko zależy od Twojej jednej małej decyzji - do kosza, czy do butelkomatu?
#wspieramświadomedecyzje = #wspieramrozwój

 


Powrót
Oceń nas