Wydarzenia

6 urodziny Galerii Echo!

26.08 - 26.08, 13:00 - 18:00

26 sierpnia Galeria Echo odbyły się 6 urodziny Galerii Echo w niezwykłym, filmowym świecie Trolli.

Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Ich entuzjazm można było poczuć na czerwonej scenie wśród kolorowej scenografii. Nie zabrakło licznych konkursów i zabaw dla wszystkich dzieci z super trollowymi nagrodami.

Przenieśliśmy się do Krainy Trolli specjalnie przygotowanej z myślą o najmłodszych klientach Galerii Echo. Strefa Tanecznego Show to taneczna akademia, w której dzieci nauczyły się trollowej choreografii i zaprezentowły ją na scenie. Każde z dzieci mogło upodobnić się do kolorowego Trolla w Strefie Charakteryzacji Filmowej. Kolorowe, sterczące włosy to znak rozpoznawczy małych Trolli - w Strefie Stylizacji Fryzur, stylistka stworzyła dzieciom niepowtarzalne fryzury. Każde z dzieci, które odwiedziło Strefę Fotografii otrzymało zdjęcie z ulubionymi bohaterami filmu. Strefa Fotografii to specjalne atelier z trollowymi rekwizytami, gdzie zdjęcia wykonywano techniką Green Screen.

Przez cały czas trwania urodzinowego eventu animatorki bawiły się z dziećmi w super trollowe konkursy i zabawy. Dzieci uczestniczące w animacjach mogły wygrać nagrody w postaci filmów na płytach DVD i BluRay.

Uczestnicy w wieku od 5 do 15 lat  mogli wziąć udział w wyjątkowym konkursie, którego zadaniem było policzenie wszystkich Trolli, które tego dnia pojawiły się na urodzinach Galerii Echo. Kto odnalazł wszystkie podobizny Trolli umieszczone na korytarzach Galerii i przedstawił paragon na min. 20 PLN mógł wygrać super tablet.

Na zakończenie wszyscy Klienci Galerii Echo mogli skosztować tortu urodzinowego z 2 tysięcy muffinek.

 

 

OGÓLNE ZASADY KONKURSU

„Wygraj trollowy tablet”

1. Konkurs trwa w dniu 26.08.2017, w godz. 13.00-17.30, w szczególności:
rejestracja w konkursie trwa w godz. 13.00-17.00 na stanowisku konkursowym, zlokalizowanym na poziomie -1 w Galerii Echo Kielce, ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi o godz. 17.30, na scenie, na poziomie -1 w Galerii Echo Kielce.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-15 lat, pozostających pod opieką rodzica/opiekuna prawnego.

3. Konkurs polega na prawidłowej odpowiedzi na pytanie: „Ile Trolli jest w Galerii?”. Aby odpowiedź była najtrafniejsza należy policzyć wizerunki wszystkich Trolli umieszczonych na nalepkach, które zostały rozmieszczone w różnych punktach, na korytarzach Galerii Echo.

4. Aby wziąć udział w konkursie należy na stanowisku konkursowym zarejestrować paragon o wysokości min. 20 zł, za zakupy dokonane w Galerii Echo, w dniu 26.08.2017 i podać swoje dane wymagane regulaminem konkursowym.

5. W konkursie można zarejestrować dowolną ilość paragonów, które spełnią warunki rejestracji określone regulaminem konkursu z zastrzeżeniem, że konkretny paragon może być zarejestrowany tylko jeden raz w konkursie.

6. Regulamin konkursu dostępny jest na stanowisku konkursowym  zlokalizowanym na poziomie -1 w Galerii Echo Kielce.

7. Rejestracji w konkursie dokonuje rodzic lub opiekun prawny dziecka któremu towarzyszy dziecko.

8. Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy udzielić podczas rejestracji w konkursie. Odpowiedzi można udzielić po uprzednim policzeniu wszystkich Trolli na nalepkach lub bez ich liczenia.

9. Wręczenie nagrody konkursowej nastąpi o godz. 17.30 na scenie, na  poziomie -1 w Galerii Echo Kielce.

10. Warunkiem odbioru nagrody jest obecność laureata konkursu w dniu 26.08.2017, o godz. 17.30 podczas ogłoszenia wyników konkursu oraz osobisty odbiór nagrody i dopełnienie formalności prawnych.

11. W przypadku braku obecności laureata konkursu, po uprzednim trzykrotnym wywołaniu laureata przez przedstawiciela organizatora konkursu, nagroda przechodzi na osobę zajmująca kolejne miejsce w klasyfikacji finałowej konkursu.

12. Wyłonienie laureata konkursu trwa do momentu osobistego odbioru nagrody przez uczestnika konkursu – dziecka i rodzica/opiekuna prawnego.

13. Nagrodą w konkursie jest tablet.

 

Pobierz pełny regulamin.

 

Urodzinowe rabaty:

CCC: 20 % rabatu na Nową Kolekcję w dniu 26.08.2017
*Rabat obejmuje wyłącznie nieprzecenione obuwie i torebki. Rabat nie dotyczy kosmetyków i wkładek do obuwia, szczotek, łyżek, skarpetek, biżuterii,  itp.

 

MAURIZIO BENTTONI: Dodatkowe 10% rabatu na wszystkie produkty, w tym na produkty z rabatem i w zestawach promocyjnych. Rabat obowiązuje z ulotkami, które hostessa będzie rozdawać w dniu 26.08.2017.

 

 

 

CUBUS: Oferta urodzinowa to 3 w cenie 2 na cala kolekcję! Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Oferta obowiązuje w dniu 26.08.2017.

 

KOMFORT: Oferta rabatowa dla wszystkich Klientów -15% na cały asortyment. Rabat nie dotyczy usług i nie łączy się z innymi promocjami. Oferta obowiązuje w dniach 25-27.08.2017.

 

 

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas