Wydarzenia

Dzień Mamy - "Kręcimy z miłości"!

21.05 - 21.05, 14:00 - 18:00

Kochasz swoją mamę i chcesz jej to powiedzieć, a przy okazji zdobyć dla niej fantastyczny prezent? Weź udział w akcji "Kręcimy z miłości", którą w niedzielę, 21 maja w Galerii Echo w Kielcach organizują "Słoneczne Kosmetyki" oraz "Buskowianka".

Czerwona Scena w Galerii Echo (poziom -1) dzięki właścicielowi obu marek, czyli "Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A.", zamieni się w mini studio telewizyjne. Każdy, kto tylko zechce, będzie miał możliwość usiąść przed profesjonalną kamerą i nagrać krótkie wideo życzeń dla swojej mamy. Dla uczestników akcji zarówno "Słoneczne Kosmetyki" z Uzdrowiska Busko-Zdrój, jak i "Buskowianka" przygotowały upominki.

Wszystkie nakręcone filmiki z życzeniami trafią następnie na fanpejdże "Słonecznych Kosmetyków" i "Buskowianki" na Facebooku. W tym popularnym serwisie społecznościowym ruszy konkurs. Zabawa potrwa do piątku, 26 maja, kiedy obchodzimy Dzień Matki. Trzy osoby, których filmiki zbiorą w sumie najwięcej lajków, otrzymają fantastyczne nagrody, czyli kosze "Słonecznych Kosmetyków" - idealny prezent dla ukochanej mamy z okazji jej święta.

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego z nas. Organizujemy tę akcję, by zachęcić mieszkańców Kielc i regionu do okazania miłości kochanym mamom w formie życzeń. Już sam filmik będzie piękną pamiątką i prezentem. Ale na tym nie poprzestajemy, dlatego przekażemy zwycięzcom konkursu wspaniałe kosze naszych "Słonecznych Kosmetyków" - mówi Wojciech Legawiec, prezes zarządu "Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.  

Akcja "Kręcimy z miłości" potrwa w godzinach od 14 do 18.

Zapraszamy!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas