Wydarzenia

Dzień Dziecka w Galerii Echo!

28.05 - 28.05, 12:00 - 18:00

Dzień Dziecka w Galerii Echo Kielce to gwarancja wspaniałej zabawy w towarzystwie Psiego Patrolu! Już 28 maja na wszystkie dzieci czeka moc atrakcji.

Dzień Dziecka z Psim Patrolem to propozycja skierowana do wszystkich dzieci w różnym wieku oraz ich rodziców. Wszystkie dzieci zaprosimy do miasteczka inspirowanego uwielbianym przez maluchów animowanym serialem „Psi Patrol” opowiadającym o przygodach sześciorga bohaterskich szczeniąt i ich przyjaciela – Rydera.

Strefy animacyjne czynne będą od 12:00 do 18:00 dnia 28 maja (niedziela). W bajkowej scenerii, dzieci, na kilku stanowiskach, będą mogły wziąć udział w szeregu zabaw i warsztatów. Adventure Bay, czyli Zatoka Przygód, w której będzie można bliżej poznać bohaterów Psiego Patrolu. Na stanowisku kreatywnym dzieci podzielą się ze wszystkimi swoim talentem plastyczny. W strefie Wezwij Pomoc utrwalimy z milusińskimi ważne numery alarmowe. Na stanowisku policyjnym, każdy uczestnik zabawy będzie mógł zostawić swój odcisk palca, obejrzeć go pod lupą oraz zabrać ze sobą na pamiątkę. Ponadto, dzieci wezmą udział w ekowarsztatach, na których nauczą się przygotowywać coś z niczego. W balonowym zoo czekać będą balonowe zwierzaczki na swoich właścicieli. Aby nie zabrakło nam sił na przygody, słodka wata cukrowa doda każdemu moc energii. Dodatkowo odbędą się warsztaty taneczne dla miłośników szalonych ruchów oraz będziemy bić rekord najwyższej wieży ułożonej z klocków w strefie budowy.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą dwa serialowe pieski Marshall i Chase. Będzie to niepowtarzalna okazja by się z nimi przywitać, przybić piątkę i zrobić sobie zdjęcie z bohaterami Psiego Patrolu. Zdjęcia wykonane na stanowisku fotograficznym będą drukowane na miejscu.

Każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł odebrać okolicznościowy dyplom z miejscami na pieczątki potwierdzającymi udział w poszczególnych atrakcjach. Pierwsze 200 dzieci otrzyma za wypełniony dyplom licencyjny upominek.

Zapraszamy!

 


Powrót
Oceń nas