Wydarzenia

Dzień Dziecka w Galerii Echo!

28.05 - 28.05, 12:00 - 18:00

Dzień Dziecka w Galerii Echo Kielce to gwarancja wspaniałej zabawy w towarzystwie Psiego Patrolu!

Dzień Dziecka z Psim Patrolem to propozycja skierowana do wszystkich dzieci w różnym wieku oraz ich rodziców. Wszystkie dzieci zaprosiliśmy do miasteczka inspirowanego uwielbianym przez maluchów animowanym serialem „Psi Patrol” opowiadającym o przygodach sześciorga bohaterskich szczeniąt i ich przyjaciela – Rydera.

Strefy animacyjne czynne były od 12:00 do 18:00 dnia 28 maja (niedziela). W bajkowej scenerii, dzieci, na kilku stanowiskach, mogły wziąć udział w szeregu zabaw i warsztatów. Adventure Bay, czyli Zatoka Przygód, w której można było bliżej poznać bohaterów Psiego Patrolu. Na stanowisku kreatywnym dzieci podzieliły się ze wszystkimi swoim talentem plastyczny. W strefie Wezwij Pomoc utrwaliśmy z milusińskimi ważne numery alarmowe. Na stanowisku policyjnym, każdy uczestnik zabawy mógł zostawić swój odcisk palca, obejrzeć go pod lupą oraz zabrać ze sobą na pamiątkę. Ponadto, dzieci wzięły udział w ekowarsztatach, na których nauczyły się przygotowywać coś z niczego. W balonowym zoo czekały balonowe zwierzaczki na swoich właścicieli. Aby nie zabrakło nam sił na przygody, słodka wata cukrowa dodała każdemu moc energii. Dodatkowo odbyły się warsztaty taneczne dla miłośników szalonych ruchów oraz biliśmy rekord najwyższej wieży ułożonej z klocków w strefie budowy.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia były dwa serialowe pieski Marshall i Chase. Była to niepowtarzalna okazja by się z nimi przywitać, przybić piątkę i zrobić sobie zdjęcie z bohaterami Psiego Patrolu. Zdjęcia wykonane na stanowisku fotograficznym były drukowane na miejscu.

Każdy uczestnik wydarzenia mógł odebrać okolicznościowy dyplom z miejscami na pieczątki potwierdzającymi udział w poszczególnych atrakcjach. Pierwsze 200 dzieci otrzymało za wypełniony dyplom licencyjny upominek.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

 
Z okazji Dnia Dziecka w dniu 28 maja Sephora przygotowała rabaty -20% na cały asortyment nie przeceniony przy założeniu Kart Klubu Sephora lub dla jej posiadaczy!
-15% na buty nieprzecenione sandał/półsandał firmy BARTEK!
 Dzień Dziecka z Duka, na wydane 100 zł przyznajemy 22% rabatu!

 
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas