Wydarzenia

Zostań rycerzem Gabrysi!

07.05 - 07.05, 12:00 - 17:00

W niedzielę 07.05.2017 odbyła się WIELKA AUKCJA CHARYTATYWNA na rzecz chorej na guza mózgu Gabrysi!

Według wstępnych szacunków, udało się zebrać około 60 tysięcy zł, podczas wielkiej aukcji na rzecz chorej Gabrysi w Galerii Echo. Wyjątkowymi bohaterami na aukcji były małe dzieci, które dla Gabrysi oddawały wszystkie swoje oszczędności, przeznaczone na zabawki lub ostro i odważnie licytowały za pieniądze... rodziców i dziadków. Setki osób przyszły w niedzielne popołudnie do Galerii Echo, by wziąć udział w licytacji ponad 170 różnych wartościowych przedmiotów, z których dochód w pełni przekazany został dla 4-letniej Gabrysi. Wyjątkowa licytacja trwała przez pięć godzin na czerwonej scenie.
Wszystkim darczyńcom oraz osobom, które wylicytowały fanty serdecznie dziękujemy!!! 

„Jeśli jej serce się zatrzyma, moje stanie w tej samej chwili! Ona jest najważniejsza. Bez niej mój świat nie istnieje…” – ze łzami w oczach mówi tata.

Gabrysia to urocza 4-latka, z burzą blond loków, wielkimi niebieskimi oczami i długimi rzęsami. Uwielbia kolor różowy, sukienki z falbankami i lalki. Najbardziej lubi bawić się w księżniczki.

Wszystko zaczęło się od sporadycznych bólów głowy, na które skarżyła się Gabrysia. „Kiedy zaczęła uskarżać się na problemy z widzeniem odwiedziliśmy okulistę, neurologa, potem wszystko potoczyło się błyskawicznie… szpital, badania, tomografia. Lekarz cicho zapraszający nas do gabinetu. W wyniku – guz mózgu” – wspominają rodzice.
rycerzeiksiezniczki.pl

DZIĘKUJEMY!!!
Galeria zdjęć


Powrót
Oceń nas